Reklama
Reklama

Niesłychane z kim Stanisław z Sanatorium spędził weekend

Stanisław z "Sanatorium miłości 6" po raz pierwszy dołączył do tak zacnego grona. Nie jest tajemnicą, że uczestnicy randkowych show TVP "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" bardzo się ze sobą zżyli i chętnie urządzają wspólne spotkania. Ostatni weekend bohaterowie wspomnianych programów znowu spędzili razem. Działo się!

Wyjątkowe spotkanie bohaterów "Sanatorium miłości"

Królowie Turnusu 3 kolejnych edycji "Sanatorium miłości" spędzili weekend w towarzystwie bohaterów programu "Rolnik szuka żony" oraz "The Voice Senior". Spotkanie obfitowało w wiele niespodzianek, a największą zgotowali Waldek i Dorota z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". 

Reklama

Waldemar z "Rolnik szuka żony" przekazał radosne wieści

Do malowniczej górskiej miejscowości zjechali: Waldemar Gilas z "Rolnik szuka żony 10" wraz z ukochaną Dorotą, Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony 8", Piotr Hubert z "Sanatorium miłości 4", Józef Raciniewski z "Sanatorium miłości 5" oraz Stanisław z 6 edycji programu i Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz.

Wszyscy dobrze się bawili, zamieścili w sieci pozdrowienia dla swoich fanów. Ale to nie wszystko.  Zaplanowali też sporo niespodzianek. Pierwszą, były radosne informacje, jakie przekazali Waldek z Dorotą. Para oznajmiła, że spodziewa się dziecka.

"Kochani w takich okolicznościach przyrody i wśród naszych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami radosną nowiną."

"Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki" - dodała uśmiechnięta Dorota.

"Wspaniała nowina, urokliwe miejsce, towarzystwo miłych i serdecznych przyjaciół. 25 maja 2024 tę datę zapamiętam" - napisał Waldek pod wspólnym zdjęciem.

Stanisław z Sanatorium miłości" ma powodzenie

Grupa bohaterów randkowych programów TVP szykuje kolejne niespodzianki dla widzów, o czym powiedzieli w kolejnej relacji zamieszczonej w sieci. Na razie nie zdradzili szczegółów, ale fani uważnie się im przyglądają. Internauci, którzy śledzili wpisy Waldka, zauważyli, że Stanisław z Sanatorium miłości 6 ma spore powodzenie u kobiet. Niektórzy zaczęli nawet podejrzewać, że królowa truskawek, czyli Elżbieta z Rolnik szuka żony, wyraźnie jest nim zainteresowana. 

Czy myślicie, że Stanisław i Ela pasowaliby do siebie?

Zobacz też:

Stanisław z "Sanatorium" nie mógł milczeć. Już pakuje walizki

Waldek i Dorota podjęli decyzję. Uczestnicy "Rolnika" podali datę

Waldemar z "Rolnika" niespodziewanie wrócił konfliktu z dawną partnerką. Takie słowa na pewno jej nie zachwycą

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy