Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski padł ofiarą oszustów: "Zwykłe złodziejstwo". Gwiazda TVP zgłasza sprawę do organów ścigania!

Rafał Brzozowski jest jedną z głównych gwiazd TVP. Na swoim Instagramie wyznał okrutną prawdę związaną z... podszywaniem się pod jego osobę! Co gorsze, to nie pierwszy raz, a na dodatek oszuści wyłudzali od innych ludzi pieniądze. Rafał Brzozowski nie puści tego płazem!

Rafał Brzozowski padł ofiarą oszustów. Ujawnił, co konkretnie zrobili

Rafał Brzozowski opublikował na Instagramie nagranie, w którym spokojnie, choć bardzo poważnie mówi o tym paskudnym procederze. Oszuści pod imieniem i nazwiskiem prezentera TVP wyłudzali pieniądze, szargając przy tym jego reputację. Gwiazdor TVP obwieścił, że podejmie odpowiednie kroki i oszuści zostaną ukarani.

Rafał Brzozowski z TVP padł ofiarą oszustwa: "To nie moje konto"

Proceder jest niestety bardzo prosty, dlatego tak wiele osób "kradnie" tożsamość celebrytów i gwiazdy telewizji, aby niecnie wykorzystać ich wizerunek. Łatwowierni fani często pod wpływem emocji nie weryfikują, czy konto jest prawdziwe, czy nie. A wtedy jest już o krok od prawdziwych problemów.

Reklama

Dlatego muzyk bardzo prosi i ostrzega, aby sprawdzać prawdziwość konta: "Ktoś z uporem maniaka fałszuje moje konta. Podszywa się pode mnie i cały czas próbuje was zwodzić, że to ja do was piszę, to jeszcze wyłudzać pieniądze, co jest karygodne. Bardzo was proszę, żebyście pilnowali, z jakiego konta pisze do was ktoś w moim imieniu".

Rafał Brzozowski w tarapatach. Gwiazda TVP padła ofiarą oszustów "Zgłaszam to"

Niestety to nie pierwszy raz, kiedy Rafał ma problem z kradzieżą tożsamości w mediach społecznościowych. Ostatnim razem ktoś podszył się pod jego "dobrego znajomego" i wypisywał fankom, że Rafał jest w nich szaleńczo zakochany. Co oczywiście nie było prawdą.

Jednocześnie pogroził palcami wszystkim oszustom, którzy maczali w całym procederze... palce. Obwieścił, że sprawę przekazuje do odpowiednich organów ścigania: "A do tych cwaniaczków mam jedno przesłanie, szykujcie się, bo zgłaszam to wszystko do prokuratury i będziemy was ścigać, ponieważ kradniecie od ludzi pieniądze i nie tylko niszczycie mi reputację i tożsamość. Ale robicie coś bardzo, bardzo złego, bo to jest zwykłe złodziejstwo. Bądźcie czujni!" - zaapelował muzyk.

Zobacz też:

Skandal po finale "The Voice Senior": Widzowie TVP wściekli: "Skandaliczne zachowanie Brzozowskiego"

Rafał Brzozowski zaskoczył wyznaniem. Nadchodzą duże zmiany! "Zamykam stary rozdział"

Rafał Brzozowski zaskoczył zdjęciem z noworodkiem! "Nasza dziewczynka skradła serca całej rodziny"

Rafał Brzozowski opowiedział, co zrobiła z nim choroba. Wirus zostawił po sobie ślad! "To już trwa ponad rok"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy