Reklama
Reklama

Radykalna decyzja Karola. Nie mógł ze spokojem słuchać plotek o romansie

Król Karol III mimo choroby wciąż wypełnia swoje obowiązki i kontroluje sprawy związane z monarchią. Władca niedawno zmierzył się z poważną decyzją, która wpłynęła na porządek wśród jego współpracowników. Jeden z nich w jednej chwili został zdegradowany i stracił wysokie stanowisko. Znamy powody tej decyzji.

Karol III zdegradował bliskiego współpracownika. Jeszcze niedawno sam go awansował

Król Karol III po swojej koronacji awansował ochroniarza Jonathana Thompsona, który przez wiele lat był jednym z najbardziej zaufanych ludzi królowej Elżbiety II i odpowiadał za jej bezpieczeństwo. Reszta członków rodziny królewskiej darzyła go wielkim szacunkiem, co przyczyniło się do tego, że Karol szybko obwołał go głównym królewskim koniuszym. Przez lata cieszył się wpływami i zaufaniem jako jedna z najważniejszych osób w Wielkiej Brytanii.

Reklama

O dziwo, król nagle zmienił zdanie i zdecydował się na odebranie mu dotychczasowej funkcji. Już wiadomo, co wywołało nagłą zmianę.

Szokująca reakcja Karola na plotki o romansie. Nie miał wyboru

Czujność Karola III nie osłabła po tym, jak król dowiedział się, że zdiagnozowano u niego "formę raka". Monarcha nadal dba o sprawy królestwa, panując nie tylko nad najważniejszymi sprawami w kraju, ale również nad swoimi współpracownikami. 

Niedawno syn Elżbiety II podjął radykalne kroki w sprawie swojego koniuszego, który wielokrotnie towarzyszył mu w trakcie spotkań z wpływowymi ludźmi z całego świata. Według informacji "The Times", Jonathan Thompson w jednej chwili pożegnał się z dotychczasowym rozgłosem, a wszystko przez obrazoburcze plotki.

Mężczyzna po rozstaniu ze swoją żoną Karoliną, miał związać się z koleżanką z pracy. Według informacji, które lotem błyskawicy obiegły Pałac Buckingham, zaczął spotykać się z pracownicą pary królewskiej, Olivią Lewis, zajmującą się PR-em. O romansie zrobiło się głośno na korytarzach.

Król po zweryfikowaniu faktów zdecydował się na odsunięcie Thompsona od kamer i aparatów. Chociaż postąpił wyjątkowo łagodnie, ponieważ nie zwolnił go ze stanowiska koniuszego, wprowadził restrykcje wobec niego, zaznaczając, że nie będzie już mu towarzyszył w trakcie najważniejszych spotkań, którymi interesuje się prasa.

Zobacz też:

Harry i Meghan stoją przed największym wyzwaniem w życiu. Nareszcie się jej postawił

Karol III zwołał pilne spotkanie. Musiał ich zobaczyć niedługo po diagnozie o nowotworze

Meghan Markle w środku nocy nadała ważny komunikat. Cios w rodzinę?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama