Reklama
Reklama

Radosław Liszewski w ogniu krytyki! Odpowiada na zarzuty

Jak informuje "Onet", Radosław Liszewski śpiewał na weselu Michała Gzowskiego, który jest obecnie rzecznikiem prasowym Lasów Państwowych. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych nazwisk ze środowiska politycznego. W tym samym czasie, syn muzyka dostał pracę w spółce skarbu państwa.

Radosław Liszewski, popularny muzyk disco polo (sprawdź!) przeżywa teraz pięć minut sławy w telewizji. Wszystko dzięki show "Taniec z Gwiazdami", w którym bierze udział. Jak podaje "Onet", nie tylko on korzysta z nagłego rozwoju kariery. Okazuje się bowiem, że syn Liszewskiego został zatrudniony na umowę cywilnoprawną w spółce skarbu państwa. 

Radosław Liszewski zagrał na weselu polityka

Dodatkowo, zastanawiający jest olbrzymi zbieg okoliczności, ponieważ w tym samym czasie gwiazdor disco-polo śpiewał na weselu Michała Gzowskiego, rzecznika prasowego Lasów Państwowych. Jest on zaufanym człowiekiem wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia, który wcześniej piastował urząd ministra środowiska. To nie jedyny "znany" gość. Na uroczystości pojawiło się wiele nazwisk ze środowiska politycznego.

Syn Radosława Liszewskiego pracował na myjni

Reklama

Według "Onetu", ciężko jest ocenić kompetencje syna Liszewskiego na to stanowisko. Wiemy jedynie, że wcześniej pracował on na myjni samochodowej. Pracownicy Informacyjnego Centrum Lasów Państwowych, w rozmowie z "Onetem" wyjawili, że to zatrudnienie nie było przypadkowe.

Radosław Liszewski odpowiada na zarzuty


W sprawie zabrał głos także Radosław Liszewski. Był oburzony sugestiami, jakoby jego rodzina miała otrzymywać stanowiska urzędowe "po znajomości". Wyznał również, że nie miał pojęcia na czyim weselu dał koncert, ponieważ sprawami organizacyjnym zajmuje się jego manager. Dodał, że syn wysyłał swoje CV do wielu firm i nie miał wiedzy, gdzie w końcu pracuje.  

Rzecznik Lasów Państwowych odniósł się do zarzutów, które opublikował "Onet". Zapewnił, że za występ Liszewskiego zapłacił według stawek rynkowych. Miał on polegać jedynie na prezentacji dwóch piosenek z playbacku. Dodał też, że wszelkie formalności załatwiał w porozumieniu ze swoim wieloletnim przyjacielem, obecnie managerem zespołu, Tomaszem Jakubowskim. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Przyjaciel Piotr Fronczewski szykuje się do ślubu

Stan Borys pozwał Karola Strasburgera. Wstrząsające ustalenia tabloidu

Doda promienieje! Tak rozkwita dzięki nowej miłości

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy