Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Stan Borys pozwał Karola Strasburgera. Wstrząsające ustalenia tabloidu!

Jak donosi "Super Express", w podwarszawskim Piasecznie odbyła się pierwsza rozprawa, na której naprzeciw siebie stanęli Stan Borys oraz Karol Strasburger. Piosenkarz oskarżył prowadzącego "Familiadę" o publiczne zniesławienie. Szczegóły sprawy są szokujące...

Do niedawna myślano, że Karol Strasburger i Stan Borys są dobrymi kolegami, których łączy wspólne zamiłowanie do gry w tenisa.

Panowie często przed laty spotykali się na korcie. Z powodów problemów ze zdrowiem piosenkarz (sprawdź!) musiał jednak zrezygnować z wysiłku fizycznego.

Jakiś czas temu Borys przeszedł skomplikowaną operację w Stanach Zjednoczonych, bo miał coraz poważniejsze problemy ze wzrokiem.

"Stan widział coraz gorzej i potrzebna była natychmiastowa operacja. Nie mogliśmy z nią czekać i zrobić jej w Polsce, bo z powodu pandemii nie wiadomo, kiedy wrócimy do kraju" - informowała w jednym z wywiadów jego ukochana Anna Maleady.

Na szczęście w końcu udało im się przylecieć nad Wisłę, ale miało to związek z mało przyjemnymi okolicznościami. Okazuje się, że Stan Borys i jego ukochana stawili się w sądzie rejonowym w Piasecznie, gdzie wytoczyli sprawę... Karolowi Strasburgerowi. 

Reklama

Poważne oskarżenia pod adresem Strasburgera

O sprawie informuje "Super Express", który dowiedział się, że gospodarz "Familiady" został oskarżony o zniesławienie, a za to grozi grzywna lub nawet ograniczenie wolności!

"Przyjrzeliśmy się wokandzie wywieszonej w sądzie i przetarliśmy oczy ze zdumienia. Gospodarz "Familiady" został oskarżony przez muzyka i jego ukochaną o czyn z paragrafu 2 artykułu 212 Kodeksu Karnego, który jasno mówi o publicznym zniesławieniu. 'Kto pomawia inną osobę (...) o postępowanie lub właściwości, które mogą narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności'" - czytamy.

Tabloid przeprowadził swoje śledztwo w tej sprawie i ustalił, że oskarżony miał dokonać "opisanego wyżej czynu za pomocą środków masowego przekazu, a to podlega jeszcze większej karze". 

"Strasburgerowi grozi nie tylko grzywna czy ograniczenie wolności, ale nawet aż rok więzienia" - alarmuje gazeta.

O co dokładnie poszło? "Jak ustalił 'Super Express', chodzi o negatywne i krzywdzące Stana Borysa i Annę Maleady wpisy, które ukazywały się w sieci. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie z policji, miały one pochodzić z komputera, którego właścicielem okazał się Karol Strasburger" - czytamy.

Kontaktowaliśmy się w tej sprawie z Małgorzatą Strasburger, nie chciała jednak komentować. Podkreśliła, że to dla nich bardzo przykra sytuacja. Wraz z Karolem napiszą oficjalne oświadczenie, gdy będą na to gotowi.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys | Karol Strasburger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »