Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radek Majdan uszczęśliwił swoją mamę! Skomentowała ciążę synowej!

Spełniło się marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana. Będą mieli dziecko. Szczególnie z tej szczęśliwej nowiny cieszy się mama Radka, pani Halina, która zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

"To był najcudowniejszy dzień w moim życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście" - mówi "Dobremu Tygodniowi" wzruszona Halina Majdan, mama byłego sportowca.

Reklama

Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży. Z Radosławem Majdanem (47 l.) są małżeństwem od 2016 roku i od tego czasu starali się o dziecko.

Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że dwa razy poroniła. Jednak nie tracili nadziei i w końcu się udało. 

"Dziękuję Ci, Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham" - napisał wzruszony mąż.

Już wiedzą, że na świecie pojawi się chłopiec, dlatego dumny tata żartobliwie zaznaczył, że rodzina się powiększy "może o kolejnego piłkarza".

Radek troskliwie opiekuje się Stanisławem (13 l.) i Tadeuszem (9 l.), synami Małgosi z poprzedniego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. Kocha ich jak swoje dzieci. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama