Reklama
Reklama
Tylko u nas

Przetakiewicz o momentach biedy. Uratowała ją jedna prosta rzecz!

Joanna Przetakiewicz (54 l.) w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o kryzysowym momencie w swoim życiu. Uratowała ją wówczas jedna prosta rzecz, którą do dzisiaj dzieli się z kobietami. Po dwóch miesiącach jej myślenie diametralnie uległo zmianie. Spróbujecie tej metody?

2 czerwca w warszawskiej Fabryce Norblina odbyła się premiera nowej książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Przedsiębiorczyni i wieloletnia partnerka Jana Kulczyka prowadzi już kilka biznesów, dzięki którym może dzielić się swoim doświadczeniem z zakresu pomnażania majątku.

Bizneswoman uważa, że rozmowy o pieniądzach są potrzebne w naszym kraju i nie jest to żaden powód do wstydu. Motywuje, że służą nam do spełniania marzeń i nadszedł czas, aby wreszcie cieszyć się nimi.

Reklama

Joanna Przetakiewicz o biedzie. Dała kobietom cenną radę

Joanna Przetakiewicz nie zawsze jednak prowadziła takie luksusowe życie jak dzisiaj. Po rozstaniu z mężem zainwestowała wszystkie swoje pieniądze w kolejną firmę oraz kupno mieszkania.

Jej dom był wówczas w surowym stanie, więc nie mogła w nim zamieszkać. Zrobiła wtedy prostą rzecz, którą do dzisiaj radzi wszystkim kobietom.

Jaki był tego efekt po dwóch miesiącach?

Pewne wydatki Joanny były priorytetowe, takie jak dodatkowe lekcje języka angielskiego czy tenisa dla dzieci albo przybory szkolne.

Po tym rachunku sumienia gwiazda doszła do wniosku, że... po prostu musi zarabiać więcej. Całej rozmowy z Joanną możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też:

Nosowska zapisała się na psychoterapię. Zwierzyła się fanom: "Dziś bolało bardzo"

Amber Heard uciekła do swojego azylu na środku pustyni! Zaszyła się tam z córką

Jackowski zdradził mroczną wizję: "Drugi konflikt już niebawem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy