Reklama
Reklama

Nosowska zapisała się na psychoterapię. Zwierzyła się fanom: "Dziś bolało bardzo"

Katarzyna Nosowska (51 l.) jakiś czas temu zapisała się na nietypową terapię metodą Alexandra Lowena. Początki nie były łatwe, ale z czasem jej ciało samo zaczęło odpuszczać. Artystka ma za sobą wiele traumatycznych wspomnień. Na swoim profilu opublikowała ważny wpis, w którym zwierzyła się swoim fanom. "Kłaniam się waszym dzielnym ciałom i historiom, które przechowują" - napisała.

Kasia Nosowska (posłuchaj!) to już nie tylko znana liderka zespołu Hey. Wokalistka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, bawiąc swoich fanów rozbrajającymi filmikami o rzeczywistości polskiego show-biznesu.

Artystka napisała również książkę "A ja żem jej powiedziała...", w której porusza między innymi tematy współczesnego snobizmu, celebrytów, wpływu portali społecznościowych na nasze życie, problemów z nastolatkami czy miłości i partnerstwa.

Reklama

Katarzyna Nosowska opowiedziała fanom o terapii

Nosowska nigdy nie bała się brać trudnych tematów na warsztat. 

Jakiś czas temu wspominała, że udała się na nietypową terapię prowadzoną metodą światowej sławy psychoterapeuty i psychiatry, Alexandra Lowena. Jest to nurt psychoterapii, który łączy pracę umysłu z ciałem. Jego celem jest pomoc klientom w rozwiązywaniu ich emocjonalnych konfliktów.

Zdaniem Lowena ciało zapisuje wszystkie traumatyczne sytuacje, jakich przyszło nam doświadczyć, przez co dochodzi do napięć i blokad, które odbierają nam swobodę i radość z życia.

Gwiazda przyznała, że na początku miała co do tego lekkie opory i pojawiał się wstyd, ale z czasem jej ciało zaczęło samo odpuszczać

Mimo że na scenie Kasia jest pełną ciepła i życzliwości osobą, to tylko nieliczni wiedzą, że w swoim życiu przeszła wiele trudnych chwil. Jej ukochany był uzależniony od alkoholu, później przeżyła zdradę i rozstanie.

Model związku wyniosła z toksycznego domu, w którym jej tata również pił. W końcu została zupełnie sama z olbrzymim kredytem na głowie. Była tak nieszczęśliwa, że wpadła w stany depresyjne. Właśnie wtedy odeszła z zespołu Hey. 

Zobacz też:

Katarzyna Nosowska otworzyła się na temat porodu. Co wyznała?

Amber Heard uciekła do swojego azylu na środku pustyni! Zaszyła się tam z córką

Jackowski zdradził mroczną wizję: "Drugi konflikt już niebawem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy