Reklama
Reklama

Przeraźliwy wypadek Sandry Kubickiej na ramówce TVP. Wszyscy zamarli

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku z udziałem Sandry Kubickiej. Modelka zderzyła się z kelnerem, który niósł tacę wypełnioną szkłem.

TVP zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Podczas wydarzenia pojawiła się plejada gwiazd. Między innymi: Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Sławomir czy Edyta Herbuś. 

Na wydarzeniu zabrakło jednak Kasi Cichopek. Celebrytka nie pojawiła się na czerwonym dywanie ze względu na trwające wakacje, które spędza z dziećmi.

Reklama

Straszny wypadek Sandry Kubickiej na ramówce TVP

Jedną z największych gwiazd TVP jest z pewnością partnerka Barona, Sandra Kubicka. Modelka dała się poznać widzom telewizji publicznej jako prowadząca “Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. 

Na prezentacji jesiennej ramówki celebrytka wzbudzała zachwyt, prezentowała się zjawiskowo. Miała dwuczęściowy, elegancki komplet, który wyeksponował jej piękne, smukłe ciało.

Niestety to nie ze stroju fani zapamiętają Sandrę Kubicką tego dnia. Tuż po zakończeniu części oficjalnej, gdy głos zabrał prezes TVP modelce przytrafił się przeraźliwie wyglądający wypadek. Na Sandrę wpadł kelner niosący kieliszki wypełnione szampanem. Pech chciał, że wszystkie przewróciły się, a napój poplamił ubranie Kubickiej.

Sytuację w żart próbował obrócić Tomasz Kammel, który był w pobliżu. Prezenter powiedział: "Potłuczone szkło, czyli można zacząć część nieoficjalną. Dziękujemy".

Całe szczęście Kubickiej nic się nie stało. Ten wypadek mógł zakończyć się o wiele gorzej. 

Zobacz też:

Baron i Opozda rozstali się nagle. Sytuację wykorzystał kolega z zespołu

Wielkie poruszenie w "Pytaniu na śniadanie". Kammel już tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o swoich uczuciach do Izy Krzan

Kolosalna metamorfoza Kubickiej. Wszystko zmieniła poważna choroba. Dziś tak wygląda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy