Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w "Pytaniu na śniadanie". Kammel już tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o swoich uczuciach do Izy Krzan

Tomasz Kammel od dłuższego czasu prowadzi "Pytanie na śniadanie" razem z Izabellą Krzan. Duet prowadzących cieszy się dużą sympatią widzów. Ostatnio Kammel zaskoczył swoich fanów w mediach społecznościowych szczerym wyznaniem na temat swoich uczuć do koleżanki z pracy.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel są jednym z popularniejszych duetów prowadzących "Pytanie na śniadanie". Para cieszy się ogromną sympatią widzów, tworzą na ekranie zgrany duet. 

Kammel już tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o swoich uczuciach do Krzan

Kammel słynie także ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio 52-letni prezenter urządził dla nich sesję Q&A na Instagramie. Wtedy to, jak grom z jasnego nieba padło pytanie od jednej z fanek Tomasza. 

Reklama

"Nie wierzę, że nie kocha się pan w Izie. Przepraszam, musiałam" - zapytała internautka.

O dziwo, prezenter wcale nie migał się od odpowiedzi. Napisał szczerze, bez owijania w bawełnę.

"Kocham z nią pracować, kocham się z nią wygłupiać, kocham z nią gadać. Za resztę odpowiada Dominik"— odpisał, nawiązując do partnera życiowego Krzan. 

Kammel chce nauczyć się pływać

To jednak nie koniec instagramowych rewelacji z profilu Tomasza Kammela. W sierpniowy poranek pracownik TVP pochwalił się w sieci wizytą na basenie. Prezenter chce poprawić swoją formę i zapisał się na lekcje pływania. Plany ma ambitne, do jesieni zamierza dobrze opanować technikę pływania kraulem.

Po ponad 30 latach niechęci do wody i pływania, postanowiłem wrócić na basen. Ale moczenie się bez celu mogłoby mnie zniechęcić, wiec CEL się pojawił. Pod koniec września chcę być w stanie przepłynąć kilometr crawlem. Myślicie, że dam radę? A jak u Was z pływaniem? Lubicie basen? — napisał.

Zobacz też:

Rozpromieniona Krzan urządziła się w niesamowicie przytulnym mieszkaniu. Zajrzeliśmy nawet do jej sypialni

SZOK! To koniec domysłów o Rusin i Kujawie. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Afera w "Pytaniu na śniadanie". Kammel przerwał rozmowę i pilnie ogłosił. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Izabella Krzan | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy