Reklama
Reklama

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Coś historycznego wydarzy się na mundialu w Katarze?

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Znany jasnowidz przewidział, co wydarzy się podczas piłkarskich mistrzostw świata, które odbędą się w Katarze. Polacy wrócą do ojczyzny z trofeum, czy ich walka zakończy się fiaskiem? Oto, co powiedział wieszcz.

Jackowski miał mundialową wizję. Ten mundial będzie historyczny?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rokrocznie wzbudzają wielkie emocje wśród fanów sportu. Polacy zastanawiają się, czy kolejna edycja turnieju przyniesie ojczyźnie sławę, a drużyna popisze się niezwykłymi umiejętnościami. Kwestię tę rozważył także Krzysztof Jackowski, który nie boi się "zerkać w przyszłość".

Chociaż wieszcz nie chciał zagłębiać się w szczegóły, uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc, że nadchodzące mistrzostwa będą historyczne. Niestety, to nie drużyna Michniewicza sprawi, że ich nie zapomnimy. 

Reklama

"Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad" - zakończył swoją opowieść o tym, co wydarzy się na mundialu 2022 w Katarze.

Mistrzostwa Świata w Katarze - pierwszy turniej na Bliskim Wschodzie

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się w Katarze w 2022 roku. Będzie to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się na Bliskim Wschodzie i pierwszy w kraju islamskim. To będzie pierwszy mundial, który zostanie rozegrany jesienią. To również ostatni mundial, w którym wezmą udział 32 drużyny. Na następnych mistrzostwach w 2026 roku liczba drużyn zostanie powiększona do 48 reprezentacji.

W pierwszym meczu mistrzostw świata reprezentacja Senegalu zagra 21 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 z Holandią. Spotkanie odbędzie się na Al Thumam Stadium. Rywalizacja w fazie grupowej potrwa do 2 grudnia. Każdego dnia rozgrywane będą cztery spotkania, a awans do fazy pucharowej wywalczą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Reprezentacja Polski, która trafiła do jednej grupy z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską, rywalizację ma mundialu rozpocznie 22 listopada spotkaniem z Meksykanami.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski w ubiegłym roku przewidział katastrofę na Odrze. W jego wizji pojawiło się "duże skażenie wody" 

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję przyszłości. Wszystkie państwa są zagrożone

Ewa Farna i Agnieszka Chylińska w Sopocie zmiażdżone przez ekspertkę: miejsce na podium za nieznajomość podstaw stylizacjipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Mistrzostwa Świata 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy