Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję przyszłości. Wszystkie państwa są zagrożone

Krzysztof Jackowski miał kolejną niepokojącą wizję. Jasnowidz uważa, że nadciąga trudny okres dla Polski i świata. "Konflikt światowy wisi na włosku" - przestrzega.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, nazywany również jasnowidzem z Człuchowa to jeden z najbardziej znanych wizjonerów. Swoje przepowiednie cyklicznie publikuje na kanale w serwisie YouTube. Już dawno mówił o pandemii koronawirusa, wojnie w Ukrainie, czy kryzysie ekonomiczno-gospodarczym w Polsce

Reklama

Tym razem przestrzega przed nadciągającym krachem, który ma dotknąć Polaków. Wspomina też o wojnie i międzynarodowym konflikcie. Jego zdaniem inwazja na Ukrainę to początek niepokojących zdarzeń, które mają niebawem nastąpić.

"Konflikt światowy wisi na włosku" - mówi Jackowski. W jego wizji już jesienią zacznie się międzynarodowa mobilizacja. "Nie będzie to jednoznaczne, że ten konflikt natychmiast wybuchnie - będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem niektóre państwa zaczną się odpowiednio w stosunku do tego konfliktu przygotowywać, nazywając go już po imieniu. W niektórych państwach niektóre media czy politycy zaczną mówić o prawdziwej sytuacji na świecie i o tym, że w każdej chwili może nastąpić zagrożenie rzeczywistym konfliktem na świecie" - wieszczy jasnowidz.

Jackowski o zbliżającym się stanie nadzwyczajnym w Polsce

Krzysztof Jackowski uważa, że niektóre kraje ogłoszą zakaz opuszczania ojczyzny przez mężczyzn, którzy podobnie jak w Ukrainie, będą powoływani do służby. W Polsce, według jasnowidza, rząd ma wprowadzić specjalne regulacje spowodowane zagrożeniem wojną. Może to być stan nadzwyczajny.

"To wygląda w taki sposób jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy to będą żadne problemy" - mówi jasnowidz z Człuchowa. I dodaje:

***

Zobacz także:

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Zobaczył, jak Robert Lewandowski skończy w FC Barcelona. Nie jest dobrze
Jackowski wyjawił, jaka będzie zima 2022. Pogoda w Polsce nieźle zaskoczy. A jednak!
Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję. "Będzie to czarny dzień". Mówi też o zamachu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy