Reklama
Reklama

Jackowski wyjawił, jaka będzie zima 2022. Pogoda w Polsce nieźle zaskoczy. A jednak!

Krzysztof Jackowski dał się namówić i postarał się przepowiedzieć, jaka czeka nas w tym roku zima. Horrendalne ceny węgla i w dużej mierze jego brak spędzają sen z powiek w wielu polskich domach. Choć rządzący sypią radami jak z rękawa, sugerując "zaciskanie zębów", "zbieranie chrustu" i "ocieplanie budynków", to w przypadku srogiej zimy na niewiele te rady mogą się zdać. Słynny profeta ma jednak dobre wieści...

Krzysztof Jackowski co tydzień dzieli się z widzami swoimi kolejnymi wizjami, które go nawiedzają. Profeta zabiera głos w najbardziej nurtujących Polaków sprawach. W ostatnich miesiącach skupiał się głównie na sprawach związanych z wojną w Ukrainie oraz galopującej inflacji. 

Od jakiegoś czasu sen z powiek w wielu polskich domach spędza wizja braku węgla do ogrzewania w zimie. Embargo nałożone na Rosję sprawiło, że zaczęło brakować surowca. 

Tak ochoczo dotowane z naszych podatków polskie kopalnie nie są w stanie nadążyć za popytem, a węgiel pojawiający się na rynku zaczyna kosztować krocie.

Reklama

Wielu zapewne modli się, by zima w tym roku nie była zbyt surowa, bo to zawsze oznacza, że będziemy musieli mniej spalać tego surowca. 

"Super Express" postanowił więc pospieszyć z pytaniem do jasnowidza o to, jaka będzie zima 2022/23.

Profeta przyznał, że jeszcze nie miał żadnej wizji na ten temat. 

"Nie myślałem o tym" - przyznał w tabloidzie, ale po chwili postanowił się skupić na "pierwszym przeczuciu". Oto ono:

"Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku" - wyjawił. 

Myślicie, że jego wizja się spełni? Wielu na pewno byłoby bardzo zadowolonych...

Zobacz też:

Puste koperty na weselu. Janachowska znalazła świetne rozwiązanie!

Putina w Teheranie zastąpił sobowtór? Tak twierdzi szef ukraińskiego wywiadu

"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy