Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski ostrzega przed aplikacją. To przejście między światami?

Krzysztofa Jackowskiego (59 l.) wyraźnie niepokoi rosnąca popularność programu i aplikacji, która umożliwia dokonanie animacji starego zdjęcia. Zdaniem jasnowidza, w ten sposób dusze zmarłych mogą uzyskac dostęp do naszego świata i porozumiewać się z nami za pomocą starych fotografii.

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, był zaangażowany w wiele medialnych spraw kryminalnych. Pełnił role konsultanta w śledztwie w sprawie śmierci sześciomiesięcznej Madzi z Sosnowca, a następnie poszukiwań jej matki, oskarżonej o zabójstwo

Jackowski uczestniczył też w śledztwie w sprawie tragedii z Tyńczy, gdzie w święta Bożego Narodzenia pięć młodych osób utonęło w samochodzie

Krzysztof Jackowski przestrzega przed aplikacją

Jasnowidz często proszony jest o odgadnięcie losów zaginionej osoby na podstawie zdjęcia. Dlatego jego szczególnie dotknął pomysł stworzenia programu komputerowego „ożywiającego” stare zdjęcia. 

Reklama

Taki program istnieje od roku. Jego twórcy umożliwiają animowanie pamiątkowych zdjęć z rodzinnych albumów, bibliotek cyfrowych, a nawet obrazy i fotografie rzeźb. Użytkownicy smartfonów z systemami iOS i Android mają do dyspozycji także aplikację. 

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego działanie programu i aplikacji wykracza daleko poza dziwne, a czasem nieco upiorne wrażenie, jakie wywołuje widok przewracającego oczami i kręcącego głową Fryderyka Chopina. Jak wyjaśnił na swoim kanale na YouTube:

Jak sugeruje jasnowidz, "ożywianie" zdjęć zmarłych, może utworzyć dla nich przejście między światami:

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski w ubiegłym roku przewidział katastrofę na Odrze. W jego wizji pojawiło się "duże skażenie wody"

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję przyszłości. Wszystkie państwa są zagrożone

Julia Wróblewska znów mierzy się z problemami zdrowotnymi. „Wyszłam do sklepu, musiałam usiąść w połowie drogi"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy