Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski w ubiegłym roku przewidział katastrofę na Odrze. W jego wizji pojawiło się "duże skażenie wody"

Skażenie Odry i katastrofę ekologiczną, która jest teraz na pierwszych stronach gazet, Krzysztof Jackowski przewidział już w zeszłym roku. Popularny jasnowidz kilkanaście miesięcy temu mówił o tym, że "ludzie będą bali się wody".

Krzysztof Jackowski już w zeszłym roku mówił o skażeniu wody

Krzysztof Jackowski (59 l.) uznawany jest za jednego z najskuteczniejszych i najpopularniejszych jasnowidzów. Udało mu się dość trafnie przepowiedzieć nadejście Arabskiej Wiosny w 2011 roku i zmianę na stanowisku premiera Polski w 2016 roku. Gdy Mateusz Morawiecki zastąpił Beatę Szydło, wielu fanów  gratulowało Jackowskiemu przenikliwości. Również pod koniec ubiegłego roku mówił o wojnie, która ma wybuchnąć w lutym. Jasnowidz przypisuje sobie też zasługi w dziedzinie  przewidywania pandemii. Od początku roku w jego wizjach pojawia się temat kryzysu gospodarczego i problemów energetycznych.

Reklama

Choć nie każdy wierzy w jego słowa, to trudno odmówić Jackowskiemu, że trafia w lęki obywateli. Jego fani przeszukują stare przepowiednie wróża, by sprawdzić, które z nich odpowiadają obecnym wydarzeniom. Okazuje się, że w ostatnim czasie odezwali się do Jackowskiego internauci, którzy skojarzyli, iż w ubiegłym roku przestrzegał przed skażeniem wody.

Jasnowidz z Człuchowa na swoim kanale na You Tube skontaktował się ze swoimi fanami. Postanowił zabrać głos w sprawie katastrofy ekologicznej na Odrze. 

"Odra, jak się okazuje, jest mocno skażona. Wszyscy słyszymy, co tam się dzieje, służby niemieckie zbadały, że jest tam duża ilość rtęci, ryby są śnięte na prawie całej długości Odry. Jest to bardzo duże zagrożenie nie tylko dla fauny, flory Odry, ale także duże zagrożenie dla zwierząt, dla ludzi. Co istotne, ta skażona woda nie ma, nie stwierdzono dotychczas, gdzie jest źródło, jakie jest źródło skażenia" - wyjaśnił fanom Krzysztof Jackowski na swoim kanale.

Krzysztof Jackowski odpowiada na wiadomości od fanów, którzy dokładnie śledzą jego przepowiednie i odszukali jego zeszłoroczne wizje, w których przewidywał skażenie wody.

"Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody. I bardzo istotne jest to... No, wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Co istotne, Szczecin, Gdańsk to nie są od siebie (...) dużo oddalone miejscowości" - tłumaczył fanom Krzysztof Jackowski (YouTube).

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski nie kryje przerażenia! "Coś przedostanie się do powietrza"

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! W sierpniu nadejdzie najgorsze...

Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie zima. Ale wizja jest niepełna...

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy