Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski nie kryje przerażenia! "Coś przedostanie się do powietrza"

Trudno nadążyć nad wizjami Krzysztofa Jackowskiego, ponieważ co kilka dni jasnowidz z Człuchowa puszcza w świat swoje nowe przepowiednie. Najnowsza z nich może przyprawiać o ciarki na ciele. Zdaniem wróżbity już niedługo tajemnicza substancja przedostanie się do powietrza i będzie o tym mówił cały świat!

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Często gości w programach śniadaniowych, gdzie opowiada o swoich wizjach, a jeszcze częściej spotyka się z fanami na YouTubie.

To właśnie tam dzieli się przemyśleniami i refleksjami dotyczącymi tego, co dzieje się na świecie. Ostatnio Jackowski zabrał głos w sprawie sytuacji w Afganistanie. 

Przypomnijmy, że w połowie sierpnia po wielu latach talibowie ponownie przejęli władzę w Afganistanie. Przerażeni ludzie masowo zaczęli opuszczać kraj, w obawie o dalsze życie. W pierwszej kolejności z kraju ewakuował się prezydent Aszraf Ghani, pozostawiając swój kraj samemu sobie. 

Reklama

Przejęcie władzy przez talibów w największym stopniu dotknie kobiety, które zostaną pozbawione niemal wszystkich praw, o które walczyły przez ostatnie dwadzieścia lat... 

Do sytuacji w Afganistanie nawiązał właśnie Jackowski. W najnowszej wizji  wyraził niepokój o dalsze losy tego kraju. Przy okazji wspomniał o przepowiedni, która właśnie się spełniła. 

Krzysztof Jackowski nie kryje przerażenia najnowsza wizją. "Coś przedostanie się do powietrza"


Najciekawszym punktem spotkania była jednak nowa wizja jasnowidza z Człuchowa, której doświadczył podczas jazdy samochodem. Podobno już niedługo do powietrza ma dostać się tajemnicza szkodliwa substancja, która będzie źle wpływać na ludzkie zdrowie.

Miejmy nadzieję, że ta przepowiednia się nie ziści...           

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy