Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! W sierpniu nadejdzie najgorsze...

Krzysztof Jackowski (58 l.) od dawna łączy się ze swoimi fanami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube i opowiada im, co czeka nas w niedalekiej przyszłości. Tym razem jego przepowiednie skoncentrowane były głównie kryzysu i... zubożenia. Jasnowidz nie ma dobrych wieści!

Krzysztof Jackowski od wielu lat znany jest polskiej publiczności. Jasnowidz z Człuchowa od dawna przepowiada bowiem Polakom przyszłość, a przed laty współpracował nawet z organami ścigania, pomagając im odnaleźć zaginionych ludzi.

Teraz działalność profety przeniosła się głównie na YouTube’a, gdzie prowadzi swój autorski kanał i organizuje live’y, na których przepowiada przyszłość. Wróżbita na bieżąco informuje swoich słuchaczy o wizjach, które "wpadają" mu do głowy.

Reklama

Jackowski nie ogranicza się do konkretnych tematów. Jego wizje często bywają chaotyczne i dotykają niemalże wszystkich dziedzin życia. Jakiś czas temu opowiadał o tym, jakiej pogody możemy spodziewać się wakacje, a innym razem wieszczył gigantyczny kryzys ekonomiczny.

Krzysztof Jackowski mówi o wielkim kryzysie

Nie da się ukryć, że to właśnie kryzysowi podczas ostatniej transmisji poświęcił najwięcej uwagi. Jackowski przyznał, że mamy do czynienia z operacją "zubożenia Polaków".

Profeta twierdzi, że kryzys jest sukcesywnie wdrażany przez rządzących. Już wcześniej wspominał, że przepowiedział, iż potrwa on 3,5 roku. Wygląda na to, że jeszcze trochę przed nami...

Krzysztof Jackowski zobaczył powstanie...

Nieoczekiwanie uwaga Jackowskiego poszybowała do... powstania. Jackowski wyjawił, że widzi w swojej wizji płonące budynki. Uspokoił jednak, że ta sytuacja nie będzie rozgrywała się "blisko nas".

Najgorsze czeka nas w sierpniu

Następnie ponownie wrócił do tematu kryzysu. Wróżbita przepowiedział, że to sierpień będzie tym najgorszym i zarazem najbardziej decydującym miesiącem...

Jackowski ma dobre wieści dla Ukrainy!

Okazało się również, że nie wszystkie wizje były takie pesymistyczne! Jackowski nawiązał do wojny w Ukrainie i zauważył, że szykuje się jakiś przełom...

Co myślicie o jego przepowiedniach?

Zobacz też:

Wojciech Glanc nie ma dobrych wieści dla Polaków! "Polska jest bankrutem, tylko my jeszcze o tym nie wiemy"

Władimir Putin: To się stało pierwszy raz od 18 lat! Niebywałe, co zrobił prezydent!

Madison Beer w samych paseczkach. Odsłoniła niemal cały biust! 

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy