Reklama
Reklama

Wojciech Glanc nie ma dobrych wieści dla Polaków! "Polska jest bankrutem, tylko my jeszcze o tym nie wiemy"

Wojciech Glanc nie ma dobrych wieści dla Polaków. Jasnowidz w swojej najnowszej wizji opowiedział o tym, w jak dramatycznej kondycji będzie polska gospodarka. Zaapelował również do rodaków, by nie brali teraz żadnych kredytów! Apogeum odczujemy jesienią...

Wojciech Glanc dał się poznać Polakom, startując w kilku talent show. Jasnowidz wystąpił m.in. w 2. edycji "Big Brothera", a także w "Mam talent". Podobnie jak Krzysztof Jackowski, profeta również ma swój kanał na YouTube, by pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi widzami.

Nie da się ukryć, że ostatnio jasnowidzowie i wróżki szczególnie się uaktywnili. Polacy w tych trudnych czasach chcieliby bowiem wiedzieć, co czeka ich w przyszłości i czy jest jakaś szansa na "lepsze jutro".

Reklama

Okazuje się jednak, że zgodnie z wizjami wróżbitów będzie tylko gorzej. Glanc, podobnie jak Jackowski nie ma dla Polaków dobrych wieści. Ostatnio opowiadał o ryzyku ataku atomowego, a także radził rodakom, by zaplanowali wakacje na lipiec i sierpień, bo to ostatnie miesiące spokoju w kraju.

Wojciech Glanc wieszczy finansową katastrofę!

Teraz jasnowidz wieszczy kryzys ekonomiczny. W najnowszej wizji przyznał, że najgorsze jeszcze przed nami. Wyjawił, że pojawią się problemy z bankami i wypłatami. U Glanca pojawiło się również przeczucie, że Polska już jest bankrutem.

Wojciech Glanc: "Polska jest bankrutem"

Postanowił również sprecyzować swoją wizję, tłumacząc, że Polska tak naprawdę już jest bankrutem. Jego słowa nie napawają optymizmem!

Na sam koniec zaapelował jeszcze do wszystkich rodaków. Jasno powiedział, by ci nie brali żadnych kredytów.

Jak myślicie, czy te słowa mogą się sprawdzić?

Zobacz też:

Życie Władimira Putina wisi na włosku?! Brytyjski ekspert ds. bezpieczeństwa wyjawił szokujący plan rosyjskich oficerów

Marta Manowska pożegnała Krzysztofa Pachuckiego. Wzruszający wpis prowadzącej "Rolnik szuka żony"

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama