Reklama
Reklama

Pomponik już 7. miesiąc króluje wśród serwisów plotkarskich. Jest numerem 1 w Polsce

Pomponik.pl nieprzerwanie od 7. miesięcy jest liderem wśród serwisów plotkarskich w Polsce. Według badań Mediapanelu w listopadzie odwiedziło go 7,5 mln realnych użytkowników i tym samym kolejny miesiąc jako jedyny w kategorii „Plotki, życie gwiazd” przekroczył barierę 7 mln RU. Od czerwca 2023 roku żaden inny serwis plotkarski nie osiągnął tego progu zasięgowego. Pomponik.pl w tym czasie zrobił to pięciokrotnie.

Pilne wieści z show-biznesu. Pomponik już 7. miesiąc króluje wśród serwisów plotkarskich

Według badań Mediapanelu (maj - listopad 2023) Pomponik.pl od ponad pół roku utrzymuje przewagę średnio na poziomie 900 tys. RU nad drugim w zestawieniu serwisem, co pokazuje jego stabilną pozycję na rynku i duże zaufanie internautów

W listopadzie odwiedziło go prawie 7,5 mln realnych użytkowników. W tym czasie pozostałe największe serwisy w kategorii odwiedziło kolejno: 6,8 mln RU (Plejada.pl), 6,8 mln RU (Pudelek.pl), 5,5 mln RU (Plotek.pl).

Pomponik kolejny raz numerem 1 w kategorii "Plotki, życie gwiazd"

Pomponik.pl zapewnia użytkownikom najbardziej pożądane materiały w sieci - od gorących plotek i newsów, przez zakulisowe relacje z imprez, po podcast video Damiana Glinki, w którym największe gwiazdy i influencerzy (Edyta Górniak, Michał Figurski, Monika RichardsonBlanka Lipińska i Caroline Derpienski) odsłaniają swoje sekrety i komentują doniesienia na swój temat.

Reklama

Internauci doceniają działania serwisu i jego bezkompromisowe podejście do show-biznesu, o czym świadczy nie tylko największy zasięg w kategorii, ale także wysoki wskaźnik ATS - 11 min.

****

Według Mediapanelu w listopadzie 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20,8 mln realnych użytkowników i prawie 2 mld odsłon.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: pomponik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy