Reklama
Reklama

POMPONIK HOT or NOT. Oceń, kto lepiej się ubrał w tym tygodniu

POMPONIK HOT or NOT to nowa seria, w której czytelnicy mają decydujący głos! W tym tygodniu oceniamy celebrytów i gwiazdy takie jak: Doda, Cleo, Reni Jusis, Julia Wieniawa, czy Agnieszka Woźniak-Starak. Oceńcie, kto jest bardziej hot, a kto jest bardziej not - jesteście gotowi?

POMPONIK HOT or NOT. Oceń modowe wpadki i sukcesy polskich celebrytów

W nowej serii POMPONIK HOT or NOT to czytelnicy oceniają, kto ubrał się najlepiej - wystarczy, że oddasz głos w ankiecie. W tym tygodniu najwięcej gwiazd pojawiło się na imprezie "20. urodzin Glamour", choć nie zabrakło też eventów muzycznych, takich jak "Disco pod gwiazdami". Stylizacje były przeróżne, dlatego będzie co wybierać! To co, zaczynamy?

Doda i Kasia Wilk brały udział w wydarzeniu "Disco pod gwiazdami". Która z nich jaśniej świeciła swoją stylizacją?

Reklama

Natasza Urbańska i Mery Spolsky wybrały czerń w nietypowej wersji. Natasza postawiła na eko-skórę, a Mery na lateks. Która wygląda lepiej?

Martyna Kaczmarek i Ada Fijał wybrały róż, który jest nam szczególnie bliski. Która w kolorze Pomponika wygląda lepiej?

Katarzyna Sokołowska na evencie, czy może Agnieszka Woźniak-Starak, która wychodziła z siedziby swojej byłej już pracy?

Julia Wieniawa ostatnio lubi eksponować swoje wdzięki, z kolei Honorata Skarbek pokazuje je... ukrywając to, co najważniejsze. Która wypadła lepiej?

Maffashion i Cleo całe w czerwieni. Wokalistka wybrała nawet czerwone soczewki kontaktowe, by wyglądać bardziej diabolicznie. Której lepiej jest w kolorze ognia?

Znów na evencie pojawiła się Edyta Pazura i Cerazy Paruza. Kolor niebieski był przewodnim na evencie, na którym pojawiła się też Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński. Która para lepiej się dopasowała outfitami?

Monika Pietrasińska do swojej fioletowej sukienki dobrała bardzo dziwaczne buty. Czy swoją stylizacja przebiła delikatną Reni Jusis?

Paulina Sykut-Jeżyna Bovska

Zobacz też poprzednie głosowanie widzów POMPONIK HOT or NOT. Oceń kto zaliczył w tym tygodniu modową wpadkę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama