Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pomogli córce zmarłego aktora

Johnny Depp, Colin Farell i Jude Law przekazali wszystkie pieniądze, jakie otrzymali za film pod tytułem "The Imaginarium of Dr. Parnassus" córce zmarłego tragicznie Heatha Ledgera - Matyldzie.

Aktorzy, którzy zastąpili Ledgera w filmie po jego śmierci w wyniku przedawkowania lekarstw w styczniu tego roku, postanowili przekazać pieniądze Matyldzie, ponieważ chcą być pewni, że dziewczynka będzie miała zabezpieczoną przyszłość. Reżyser obrazu powiedział prasie:

Reklama

"Coś takiego nie zdarza się często. Wydarzyła się tragedia, a trzech znanych, spełnionych i niezwykle utalentowanych aktorów stwierdziło po prostu: ok, zrobimy wszystko, co będzie trzeba, żeby pomóc. Przyszli, skończyliśmy film, nie wzięli za to żadnych pieniędzy - wszystko zostało przekazane córeczce Heatha. To niezwykłe!" - mówi Terry Gilliam, reżyser obrazu.

"Ciężko jest patrzeć na ten film, wiedząc, że Heath zmarł ledwie kilka dni po nakręceniu scen, które się w nim pojawią. Moje myśli będą zawsze z nim" - dodaje.

Johnny, Colin i Jude zagrali Tony'ego - postać graną początkowo przez Heatha, która przenosi się do trzech równoległych wymiarów, do których dostaje się dzięki niezwykłemu lustru należącemu do wędrownej trupy teatralnej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje