Reklama
Reklama

Plotki o ślubie okazały się prawdą. Kammel i prowadzący "Dzień Dobry TVN" potwierdzili

Tomasz Kammel nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" skrywał jednak przed ludźmi pewną tajemnicę. Zdjęcia ze ślubu, które zamieścił Damian Michałowski z "Dzień Dobry TVN", nie pozostawiły żadnych złudzeń.

Tomasz Kammel to telewizyjny weteran, któremu niestraszna żadna zmiana władzy w TVP, gdzie od lat może liczyć na ciepłą posadkę i kolejne fuchy. 

O jego życiu prywatnym od lat krążą legendy. Sensacją był związek z Katarzyną Niezgodą, który jednak niespodziewanie się rozpadł. 

Reklama

Ukochana znalazła sobie szybko pocieszyciela, którego zresztą jakiś czas poślubiła. Kammel informował, że też jest zakochany, ale okazało się, że uczucie nie przetrwało próby czasu i prezenter znów jest sam. 

Ma jednak z tego powodu nieco więcej czasu, który ostatnio spożytkował w dość osobliwy sposób.

Tomasz Kammel udzielił ślubu

Okazuje się, że Tomek skrywał pewną tajemnicę, która właśnie wyszła na jaw. Okazuje się, że Tomasz ma także uprawnienia do udzielania ślubów. 

Damian Michałowski z "Dzień Dobry TVN" podzielił się tą sensacyjną informacją, bowiem brał udział w tej niezwykłej uroczystości. 

"Jadę na ślub, którego mam udzielić. A wszystko odbyło się tutaj. W ogrodach pięknego pałacu. (...) To był turbo piękny dzień i mega piękna noc. Moja naj sis wyszłą na dobre za mąż"  - napisał. 

Panną młodą okazała się również znana w mediach Nawojka Chałupińska, czyli obecnie dyrektorka zarządzająca i country menager Tidal na Polskę.

Podczas wesela doszło do spotkania Tomka Kammela z Damianem Michałowskim. Okazuje się, że pracujący aktualnie w konkurencyjnych śniadaniówkach panowie, znają się od lat!

Zobacz też:

Afera w "Pytaniu na śniadanie". Kammel przerwał rozmowę i pilnie ogłosił. Poruszenie na całą Polskę

Ledwie Iza Krzan straciła pracę w TVP, a tu jeszcze takie wieści. Prezes postawił sprawę jasno

Niefortunna wpadka Kammela w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie wszystko widzieli na własne oczy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy