Reklama
Reklama

Piotr Żyła rozpieszcza Marcelinę Zietek w basenie termalnym. Co na to Justyna?

Marcelina Ziętek (25 l.) lubi od czasu do czasu podrażnić byłą żonę Piotra Żyły (36 l.) zdjęciami, dowodzącymi, że skoczek otacza ją nie tylko miłości, lecz także luksusem. Ostatnio zakochani wybrali się razem na Słowację, gdzie pławili się basenach termalnych.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, aktorka znana z seriali „Szkoła” i „19+” spotykają się od czterech lat

Zietek i Żyła: tajemnicy początek miłości

Początkowo trzymali swój związek z tak wielkiej tajemnicy, że kiedy Marcelina opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym przytula się do męskiego torsu, tabloidy próbowały po ilości pieprzyków odkryć, czy właścicielem torsu jest właśnie Żyła. Piotr z kolei podgrzewał atmosferę zamieszczając zdjęcie czterech stóp w skarpetkach, tulących się do siebie. 

Reklama

Początkowa ostrożność zakochanych łatwo było zrozumieć. Emocje po stronie porzuconej żony skoczka, Justyny Żyły, były jeszcze wtedy dość silne. 

Justyna Żyła nadal ma żal do Piotra?

Wprawdzie to nie Ziętek była kobietą, która czekała na Piotra na lotnisku po Igrzyskach w Pjongczangu, a zatem nie była bezpośrednią przyczyną rozpadu małżeństwa Żyłów, jednak Justyna była na nią wyjątkowo cięta. 

Kiedy zorientowała się, że związek byłego męża z serialową aktorką staje się coraz poważniejszy, swoja opinię na ten temat wyraziła wybijając Piotrowi szybę w samochodzie. O Marcelinie nie wypowiadała się wtedy inaczej niż „konkubina”, ta zaś lubiła się z nią drażnić na Instagramie, zamieszczając zdjęcia, świadczące o tym, że Żya zabiega o jej względy nie skąpiąc starań ani pieniędzy

Przekomarzanki skończyły się w sądzie. Ostatecznie, po przegranym procesie o zniesławienie, zakończonym nakazem zapłaty odszkodowania, które ostatecznie uiścił za nią Piotr, Justyna trochę odpuściła. 

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła pluskają się w basenie termalnym

Od tamtej pory Ziętek coraz śmielej etapuje wspólnymi zdjęciami z Piotrem na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 100 tys. osób

Ostatnio pochwaliła się wspólnym wypadem w Tatry. Do słowackich basenów termalnych udali się krótko po powrocie ze Słowenii, gdzie w Planicy Piotr Żyła odebrał złoty medal mistrzostw świata

Jak dała do zrozumienia Ziętek, wspólny wyjazd na Słowację miał być odpoczynkiem po intensywnym sezonie narciarskim, a razem nagrodą za sukcesy sportowe. Zdjęcie z basenu termalnego opatrzyła podpisem:

"Krótki wypad, ale jakże owocny. Wypoczęci, baterie naładowane" 

Justyna nie skomentowała. Może to i lepiej…

Zobacz też:

Wymowne zachowanie Justyny Żyły. Tak zareagowała na złoty medal Piotra!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła szaleją na weselu. Koniec wątpliwości, co do ich związku


Niebywała historia! Piotr Żyła mistrzem świata po ataku z 13. pozycji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła | Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama