Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Żyła uniknie procesu sądowego? Są nowe ustalenia...

Justyna Żyła (34 l.) nie stanie przed sądem za obrażanie w sieci aktualnej partnerki Piotra Żyły? Dominika Tajner (42 l.) wyjawia kulisy sprawy...

Dominika Tajner i Justyna Żyła zaprzyjaźniły się podczas nagrań do "Tańca z Gwiazdami". Była żona Michała Wiśniewskiego bardzo wspierała nową koleżankę, gdy ta prała publicznie rodzinne brudy. Mimo że tego nie pochwalała, zawsze służyła pomocą. 

Justyna Żyła i wulgarne SMS-y

Jakiś czas temu było głośno w mediach o konflikcie pomiędzy Justyną a nową partnerką Piotra. Skoczek opublikował nawet fragment rozmowy ze swoją byłą żoną, która wulgarnie groziła jego nowej ukochanej.

Pojawiły się nawet doniesienia, że Marcelina Ziętek zdecydowała się wytoczyć Justynie proces za SMS-y, które skoczek dostał od byłej żony i które w lipcu 2020 r. zamieścił na swoim Instastories.

Reklama

"Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k****. Nie będzie sz***** moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s****! J***** k******, szm****, robiłam wszystko, żeby dzieciom ta sytuacja jak najmniej się udzieliła" - można było przeczytać.

Justyna Żyła uniknie procesu?

Dziś już wiadomo, że Justyna Żyła może spać spokojnie - o żadnym procesie nie ma mowy.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Dominika Tajner | Piotr Żyła | Proces

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje