Reklama
Reklama

Wymowne zachowanie Justyny Żyły. Tak zareagowała na złoty medal Piotra!

Piotr Żyła oczarował sportowy świat swoim złotym medalem na mistrzostwach świata, które odbywają się w Planicy. On sam, fani oraz jego bliscy, w tym partnerka Marcelina Ziętek, zareagowali bardzo emocjonalnie. Była żona, Justyna Żyła, dotąd milczała. Teraz jednak zamieściła na instastory wymowną reakcję…

Justyna Żyła i Piotr Żyła: konflikt po rozwodzie

Justyna Żyła i jej były mąż, Piotr, pobrali się w młodym wieku, kiedy to dowiedzieli się, że będą rodzicami. Ich syn ma już szesnaście lat i powoli wkracza w dorosłość. Kuba ma jeszcze młodszą siostrę, Karolinę, która w tym roku skończy jedenaście lat.

Małżeństwo Żyłów niestety nie przetrwało próby czasu, a okoliczności ich rozstania były bardzo burzliwe. Para obrzucała się oskarżeniami w sieci, a szczególnie gorąco zrobiło się, gdy do gry wkroczyła partnerka Piotra, Marcelina Ziętek. Wówczas sytuacja się naprawdę zaostrzyła, a tabloidy miały o czym pisać.

Reklama

Na szczęście z biegiem czasu udało im się jakoś poukładać relacje i choć najprawdopodobniej wciąż są one dalekie od ideału, to oboje robią wszystko, by ich dzieci jak najmniej odczuły rozstanie rodziców.

Justynie Żyle kilka razy zdarzyło się nawet pogratulować publicznie Piotrowi sukcesów.

Justyna Żyła reaguje na sukces Piotra Żyły

Kiedy nieoczekiwanie w sobotę, 25 lutego, Piotr Żyła zdobył złoty medal na mistrzostwach świata w Planicy, wiele osób oczekiwało, że również pospieszy z gratulacjami na Instagramie. Tak się jednak nie stało i dopiero następnego dnia zamieściła wpis, który niejako można odczytywać jako odniesienie się do sukcesu byłego męża.

Justyna Żyła zamieściła na instastory fotkę widoków ze swojego domu, w którym początkowo mieszkała z Piotrem. Wprawdzie para ma za sobą kłótnię o tenże dom, jednak ostatecznie to właśnie ona mieszka w nim razem z dziećmi. Do pięknego krajobrazu Justyna dodała wymowne serce, co można odebrać jako odniesienie do wczorajszego wielkiego sukcesu Piotra.

Jeszcze bardziej emocjonalnie zareagowała obecna partnerka Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Aktorka oglądała oczywiście konkurs skoków i kiedy tylko ogłoszono, że to właśnie Piotr zdobył złoty medal, rozpłakała się ze szczęścia, co pokazała następnie w relacji na instastory, dodając, że jest niezwykle dumna.

Reakcja Justyny była o wiele bardziej powściągliwa, jednak także wymowna!

Zobacz też:

Kłótnie, rozbierana sesja i proces sądowy. Tym rozstaniem żyła cała Polska

Justyna Żyła poszła na randkę. I to z kim! Romans byłej żony skoczka kwitnie! Dostała też prezent!

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy