Reklama
Reklama

Justyna Żyła poszła na randkę. I to z kim! Romans byłej żony skoczka kwitnie! Dostała też prezent!

Justyna Żyłą poszła na randkę w środku tygodnia! Czy była żona skoczka narciarskiego znalazła wreszcie mężczyznę swojego życia? Czy ułoży sobie przyszłość u jego boku?

Justyna Żyła była żoną popularnego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, ponad 12 lat. Kiedy sportowiec porzucił rodzinę dla innej kobiety, długo nie mogła pogodzić się z tym faktem. Przez kilka miesięcy po rozstaniu, o którym zresztą sama poinformowała w mediach społecznościowych, wierzyła, że skruszony mąż wróci na łono rodziny. 

Tak się jednak nie stało. Zdradzona Justyna stała się gwiazdą mediów, dzięki wywiadom i wypowiedziom o swoim rozbitym związku. Wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami" jednak szybko odpadłą z programu.

Reklama

Piotr Żyła zaczął układać sobie życie z  24-letnią Marceliną Ziętek, gwiazdą seriali "Szkoła" i "19+". Justyna długo nie mogła znieść szczęścia byłego męża. Doszło do tego, że została pozwana przez Marcelinę Ziętek, za swoje wypowiedzi i musiała zapłacić grzywnę. Na szczęście pieniądze wyłożył były mąż. 

Justyna Żyła na randce

Pojawiła się jednak szansa, że Justyna Żyła odpuści wreszcie byłemu mężowi. Sama zaczęła układać własne życie. U jej boku pojawił się mężczyzna. Najpierw Instagram celebrytki zapełnił się zdjęciami z górskiej wycieczki. Wśród fotografii jest też jedna z tajemniczym partnerem Justyny. 

Z kolei we wtorkowy wieczór  8 listopada pochwaliła się randką z ukochanym. W relacji zamieszczonej na Instagramie pokazała, że ukochany zabrał ją do jednej z wiślańskich restauracji. Para zamówiła pizzę oraz carpaccio z dodatkiem pieczywa. 

Dla Justyny może takie dania to nie jest szczyt kulinarnych umiejętności, bo sama w sieci pokazuje własne wyczyny w kuchni. Mógłby ich pozazdrościć niejeden kucharz. Jednak na spontanicznej randce we wtorkowy wieczór nie liczy się jedzenie. Justyna Żyła pochwaliła się, że dostała od ukochanego czerwoną różę. Taki kwiat wiele znaczy. 

Myślicie, że Justyna Żyła nareszcie znalazła tego jedynego?  

Zobacz też:

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła szaleją na weselu. Koniec wątpliwości, co do ich związku

Justyna Żyła wtula się w nowego partnera. "Ile wart jest bez ciebie mój świat"

Smaszcz znowu jest odważna: "Ja się pana Krzysztofa nie boję. On prawdy się boi"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy