Reklama
Reklama

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przechodzą kryzys związku?! Fani zauważyli niepokojący szczegół...

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek dają fanom wyraźne powody do niepokoju. Czyżby ich związek przechodził poważny kryzys? Wszystko można bowiem wyczytać z ich aktywności na Instagramie.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek (Zobacz konto Marceliny w Maxmodels) długo ukrywali swoją miłość przed medialnym szumem. Tuż po publicznym skandalu z udziałem Justyny Żyły i praniu rodzinnych brudów przez byłą żonę, skoczek narciarski (zobacz!) zaczął spotykać się ze sporo młodszą aktorką seriali paradokumentalnych. 

Zdradziły ich dopiero wspólne wakacje, a raczej nagrania, które Marcelina opublikowała na swoim profilu. Na niektórych zdjęciach internauci dostrzegali twarz Żyły, albo fragment jego ciała.

Reklama

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mają kryzys w związku?

W XXI wieku wnikliwi fani zawsze dopatrzą się podprogowego przekazu w sieci. Tym razem poszło o kryzys w związku Piotra i Marceliny!

Ziętek pierwszy raz nie kibicowała ukochanemu podczas inauguracji sezonu Pucharu Świata, chociaż "Wiewiór" do tej pory zawsze mógł liczyć na jej wsparcie. Partnerka z tej okazji zakładała nawet biało-czerwone kwiaty na głowę!

Od bardzo dawna nie pokazywali wspólnych zdjęć, niestety nie obserwują już siebie wzajemnie na Instagramie.

Co więcej, skoczek nie zostawia już "serduszek" pod zdjęciami młodej aktorki - i to z wzajemnością...

Myślicie, że to coś poważnego?

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła pierwszego wywiadu po aferze! "Kocham Polskę"

Monika Richardson zmieniła nazwisko. W urzędzie wbiła szpilę Zbyszkowi!

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Marcelina Ziętek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy