Reklama
Reklama

Piotr Stramowski z nową ukochaną nie szczędzą sobie czułości [ZDJĘCIA]

Piotr Stramowski (35 l.) i Katarzyna Warnke (45 l.) rozstali się jesienią ubiegłego roku. Oboje układają sobie życie u boku nowych partnerów. Aktor z nową wybranką, Natalią Krakowską, bryluje na imprezach.

Piotr Stramowski z ukochaną

Piotr Stramowski nadal oficjalnie jest jeszcze mężem Katarzyny Warnke i pewnie nie prędko uda się parze rozstać. Wszystko przez kolejki chętnych do rozwodu w warszawskich sądach. Mimo tej formalnej przeszkody Kasia była widziana ostatnio w towarzystwie przystojnego mężczyzny na mieście. Również Stramowski próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Od pewnego czasu w różnych imprezach firmowych towarzyszy mu piękna blondynka, Natalia Krakowska.

Reklama

Piotr Stramowski prowadził w środę galę plebiscytu To Seriale 2023. Choć na ściance pozował sam, to w kuluarach towarzyszyła mu jego ukochana.  

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - wielka miłość, ślub i rozstanie

Piotr Stramowski poznał Katarzynę Warnke w 2013 roku podczas zdjęć próbnych do filmu "W spirali" Para wzięła ślub 30 lipca 2016 r., a w 2019 r. powitali na świecie córkę Helenę. Związek aktorów był szeroko komentowany w mediach ze względu na dużą różnicę wieku - Piotr jest młodszy od Kasi o 10 lat. Para podtrzymywała wspólnie, że nie zwracają uwagi na dzielące ich lata. Pojawiały się również plotki o domniemanym synu kobiety z pierwszego małżeństwa. Katarzyna zdementowała je, mówiąc, że nic jej na ten temat nie wiadomo.
W październiku 2022 r. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wydali w mediach społecznościowych oświadczenia informujące o ich rozstaniu.

Piotr Stramowski w Polsacie

Piotr Stramowski to polski aktor filmowy, któremu największą popularność przyniosły występy w filmach Patryka Vegi. W produkcjach "Pitbull. Nowe porządki" (2016) i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" (2016) wcielił się w komisarza Dariusza "Majami" Wolkowskiego. Następnie zagrał w "Botoksie" (2017) i "Kobietach mafii" (2018). Stramowski ma na swoim koncie też inne ciekawe role. W 2017 r. zagrał w dreszczowcu historycznym "Katyń. Ostatni świadek" Piotra Szkopiaka, a w 2018 r. w komedii romantycznej "Narzeczony na niby" Bartosza Prokopowicza. U Konrada Maximiliana w "Fighterze" (2019) wcielił się w zawodnika MMA Tomasza Janickiego.

Piotr Stramowski pojawił się też w kilku serialach. Zagrał w "Na dobre i na złe", "Ultraviolet", "Żmijowisku" czy "Przyjaciółkach". Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć aktora w nowej produkcji telewizji Polsat - serialu "Bracia", gdzie pojawi się obok Mateusza Kościukiewicza, Nikodema Rozbickiego oraz Jana Frycza.

Gwiazdor bierze też udział w najnowszej edycji popularnego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kolejnych odcinkach wcielał się w Cher, Stinga i lidera grupy Queen Freddiego Mercury'ego.

Jak prezentuje się Stramowski w roli piosenkarza można obserwować w kolejnych odcinkach "Twoja twarz brzmi znajomo" w piątki o godz.  20.05 w Polsacie.

Zobacz też:

Stramowski debiutuje w "Twoja twarz brzmi znajomo". Otrzymał niezwykłe wyzwanie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Piotr Stramowski ujawnia, jakie miał relacje z ojcem [POMPONIK EXCLUSIVE]

Warnke usunęła tatuaż po Stramowskim? Piotr zdradził nam, co zrobi ze swoim! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy