Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke pokazała się z nowym partnerem? Stramowski zareagował niemalże od razu!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli jedną z najbardziej znanych i lubianych par polskiego show-biznesu. Wiadomość o ich rozstaniu wstrząsnęła mediami. Para jednak postarała się wyciszyć całą sprawę i w spokoju poukładała własne życie. Aktor szybko odnalazł miłość, a Kasia cały czas go w tym wspierała, mówiąc, że ma nadzieję, iż jej dziecko będzie miało „kochaną macoszkę”. Teraz w jej życiu nadeszły zmiany i najpewniej również się zakochała. Stramowski wymownie skomentował tę sprawę!

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zaskoczyli wszystkich informacją o tym, że postanowili się rozstać. Mimo wszystko obydwoje utrzymywali, że łączą ich przyjacielskie stosunki, co potwierdzały kolejne doniesienia. Obydwoje szybko podjęli decyzje mające na celu dbanie o dobro ich dziecka i obyło się bez rozpraw sądowych. Niedługo potem w mediach pojawiła się informacja o tym, że Stramowski spotyka się z kimś, co aktor potwierdził, zabierając swoją nową miłość na ściankę. Teraz okazuje się, że szczęście dopisało też jego ex, co sam zainteresowany niechętnie skomentował!

Reklama

Piotr Stramowski zabrał głos w sprawie nowego związku Warnke!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postarali się o to, by po wspólnie spędzonych latach z szacunkiem i elegancją zakończyć swoją relację. Para nie wszczynała medialnych afer, dbając o dobro nie tylko swoje, ale również ich małej córeczki. Jak się okazało, obydwoje utrzymują ze sobą przyjacielską relację i akceptują swoje wybory. Piotr Stramowski już ułożył sobie życie u boku nowej partnerki, lecz Warnke nie pozostała mu dłużna. Z najnowszych informacji przekazanych przez "Twoje Imperium" wynika, że serce aktorki zdołało już zabić mocniej do kogoś nowego. Potwierdzają to ostatnie zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których widać uśmiechniętą Kasię wsiadającą do taksówki u boku pewnego mężczyzny. Gwiazda nie potwierdziła jednak oficjalnie tych doniesień.

Pudelek postanowił skonfrontować te sensacyjne wieści z ex partnerem Warnke. Piotr odniósł się do sprawy, choć nie krył niechęci do tego tematu.

"Nie chcę się wypowiadać na ten temat. To są prywatne sprawy. Każdy sobie układa życie po swojemu. Bardzo się wspieramy z Kasią. Mamy super relację - powtarzam to. Jesteśmy przyjaciółmi, to już zostanie na zawsze. I sobie kibicujemy. Tyle w temacie" - wyznał Piotr Stramowski.

Piotr Stramowski nie omieszkał wspomnieć o tym, że dla niego ważne jest szczęście całej jego rodziny.

"Ja przede wszystkim sobie, Kasi i naszej córce życzę, żebyśmy byli szczęśliwi, a co do tego doprowadzi, nigdy nie wiadomo... Przede wszystkim - dużo miłości" - ocenił.

Aktor przyznał, że sam jest obecnie szczęśliwy i tego samego życzy swojej byłej partnerce.

Zobacz też:

Katarzyna Warnke rozkwita u boku nowego ukochanego. Widać, że miłość jej służy

To dla niej porzucił Warnke? Stramowski wymknął się z premiery do ukochanej

Nowa miłość i rozwód z Warnke zainspirowały Stramowskiego. Fanki zachwycone dużą zmianą w wyglądzie aktora

Katarzyna Warnke komentuje nowy związek Stramowskiego. Przesadziła z wyrozumiałością dla "macoszki"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama