Reklama
Reklama

To dla niej porzucił Warnke? Stramowski wymknął się z premiery do ukochanej

Piotr Stramowski (36 l.) w czwartek pławił się w błysku fleszy na premierze „Pokuty”. Przystojny aktor zaciągnął na wydarzenie wstydliwą ukochaną, która nie miała ochoty pozować do zdjęć, a co gorsza unikała obiektywów jak ognia. Wydaje się też, że nie była zbytnio zadowolona ze spędzania czasu z ukochanym w obecności tłumów. Stramowski nie chciał, by partnerka nudziła się przy nim, więc wymknął się z premiery, by zabrać ukochaną na… burgera!

Piotr Stramowski już nie rozpacza po rozstaniu z Kasią Warnke

Niedawno informowaliśmy o tym, że Piotr Stramowski zdołał już zaleczyć rany po rozstaniu z żoną Katarzyną Warnke, z którą aktor doczekał się córki Helenki. Chociaż para zszokowała wszystkich informacją o rozstaniu, trzeba przyznać, że w swojej decyzji są wyjątkowo zgodni. Wciąż patrzą na siebie przychylnym okiem i starają się stworzyć dobrą rodzinę dla 3-letniej Helenki.  

"Tak, mamy bardzo cieple relacje z Kasią" - powiedział w "Dzień dobry TVN" Piotr Stamowski.

Reklama

Kasia podzielała jego zdanie. Siedząc w tym samym studiu rozprawiała o krytycznych komentarzach i hejcie, na który pozwalają sobie ludzi w sieci, by dać upust emocjom. Fani gwiazdy niekiedy błędnie sądzą, że ich pogarda względem byłego aktorki spotka się z jej aprobatą. To wrażenie jest jednak błędne. Kasia przedstawiła swoje stanowisko wobec wydarzeń z końca ubiegłego roku w telewizyjnym wywiadzie.

"W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka" - powiedziała w "Dzień dobry TVN" Katarzyna Warnke.

Gwiazda wyjawiła również, że wprost nie może się doczekać życia w patchworkowej rodzinie razem ze Stramowskim i jego nową partnerką Natalią Krakowską, która jest znaną neurobiolog. Kobieta do niedawna była też związana z przemysłem filmowym, gdzie zajmowała się scenografią. Prawdopodobnie to właśnie dzięki tej pracy poznała Piotra. Warnke ma nadzieję, że razem uda im się stworzyć nowe pojęcie rodziny, gdzie ona będzie mogła śmiało przybić piątkę "macoszce", która znalazła szczęście u boku jej ex. 

"Powiem wam, że ja zawsze byłam jakoś podniecona wizją patchworku i wydaje mi się, że patchwork to jest zupełnie nowe pojęcie rodziny. Tutaj trzeba się pogodzić z nową rzeczywistością. Oczywiście życzę dla mojego dziecka kochanej macoszki i chcę, żebyśmy sobie przybijały piątkę na leżakach na wakacjach. I to nie jest tak, że to jest taki wysiłek mój w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Ja chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi" - sprecyzowała Warnke.

Miejmy nadzieję, że Krakowska podziela to zdanie i nie będzie robiła rodzicom Helenki żadnych problemów. 

Piotr Stramowski zaszalał z ukochaną. Poszli na burgery?

Piotr Stramowski nie mógł wysiedzieć na oficjalnej premierze "Pokusy". Po skończonym seansie aktor nie podążył śladem znajomych, którzy udali się prosto na bankiet, lecz - jak donosi "Super Express", wymknął się z ukochaną Natalią na pobliską stację PKP. Na dworcu centralnym zdobył się na romantyczny gest i zaciągnął ukochaną na burgery z pobliskiego fastfooda. Para przez cały czas dokazywała, śmiejąc się i nie szczędząc sobie czułości w miejscach publicznych.

Po tej nocnej eskapadzie zakochani udali się do restauracji, w której odbywało się afterparty przygotowane specjalnie dla osób pracujących przy "Pokusie". Trzeba przyznać, że Stramowski dawno tak nie szalał!

Zobacz też:

Piotr Stramowski spakował manatki i wyniósł się od Warnke. Wiemy, gdzie teraz mieszka!

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

W noc rozstania Warnke i Stramowski dziwnie się zachowywali. Aż zrobili im zdjęcia

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy