Reklama
Reklama

Warnke i Stramowski rozstali się jakiś czas temu, ale na rozwód muszą poczekać. Nie tylko oni

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są jedną z wielu par w polskim show biznesie, które postanowiły się rozstać. Do rozwodu jednak szybko nie dojdzie. Na przeszkodzie stoją problemy w polskich sądach. W podobnej sytuacji są Joanna Opozda i Antoni Królikowski oraz Dariusz Wieteska z żoną Urszulą.

Joanna Opozda i Antek Królikowski: kiedy spotkają się w sądzie?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się na początku ubiegłego roku. Aktorka złożyła pozew rozwodowy już w maju, a więc 10 miesięcy temu. Termin sprawy rozwodowej jeszcze nie został wyznaczony. A przecież ich sprawa nie będzie prosta, ponieważ para jest ze sobą skłócona, a Antek ma swoje problemy z prawem. W grę wchodzi także dobro dziecka i opieka nad nim. Możemy się

Reklama

"Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa" - informował jakiś czas temu "Super Express".

Niestety, aktorka będzie musiała uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie w sądzie spotka się z Antkiem Królikowskim pod koniec 2023 roku albo nawet dopiero w przyszłym roku.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: rozwód już na pierwszej rozprawie?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, mimo że rozstali się w zgodzie, też nie mogą liczyć na szybki rozwód. Choć w ich przypadku małżeństwo może skończyć się już na pierwszej rozprawie, to para nadal nie ma wyznaczonego terminu w sądzie. 

Przypomnijmy, że Stramowski i Warnke w październiku 2022 r. poinformowali, że rozwodzą się po sześciu latach wspólnego życia. Aktorzy wydali oświadczenie, w którym napisali, że decyzja o rozstaniu była "wspólna, trudna i konieczna". "W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności". Aktorka złożyła pozew rozwodowy w warszawskim sądzie pod koniec ubiegłego roku.

Dariusz Wieteska i jego żana Urszula

Na najszybsze rozstanie może liczyć aktor Dariusz Wieteska. Znany z serialu "Na sygnale" przystojny ratownik miał obchodzić wraz z żoną Urszulą ósmą rocznicę ślubu. Zamiast tego para postanowiła się rozstać. Nie mają dzieci i jeśli nie będą chcieli rozwodu z orzeczeniem o winie, to ich sprawa rozwodowa może zakończyć się błyskawicznie. Na razie para nadal oczekuje wyznaczenia terminu pierwszej rozprawy.

Nie tylko celebryci czekają na rozwód

Wszystkie wymienione sytuacji łączy jeden wspólny mianownik. Długie oczekiwanie na wyznaczenie pierwszej rozprawy rozwodowej nie dotyczy tylko celebrytów. Sądy w stolicy Polski są zawalone pozwami rozwodowymi i tysiące warszawiaków czekają na formalne zakończenie swoich związków. Jest to też efekt pandemii, która znacznie nasiliła liczbę małżeństw chętnych do rozejścia się.

Jak informuje mec. Agnieszka Dębowska-Szymańska w rozmowie z "Faktem" "Obecnie w warszawskim sądzie odbywają się rozprawy rozwodowe, w których pozwy wpłynęły w 2020 roku. Stramowski i Warnke czy Opozda i Królikowski, którzy ruszyli ze swoimi sprawami zaledwie kilka miesięcy temu, nie powinni więc oczekiwać szybkiego rozwiązania. Zwłaszcza, jeśli ich sprawy dodatkowo wydają się skomplikowane i raczej nie zakończą się na pierwszej rozprawie. Wszyscy zainteresowani jeszcze długo będą więc technicznie pozostawać w sformalizowanym związku.

Zobacz też:

Chcieli mieć dwójkę dzieci, biorą rozwód. Żona Dariusza Wieteski złożyła pozew w sądzie!

Joanna Opozda wymyśla po nocy Królikowskiemu. Przestraszyła się własnej szczerości?

Katarzyna Warnke rozkwita u boku nowego ukochanego. Widać, że miłość jej służy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy