Reklama
Reklama

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska planują ślub?!

Co zdarzy się w Las Vegas? Czy wrócą z urlopu jako państwo Gąsowscy?

Jeszcze niedawno mówiono, że jest wiecznym kawalerem i Piotrusiem Panem. Ale dzisiaj Piotr Gąsowski (51 l.) wiedzie szczęśliwe życie u boku Anny Głogowskiej (37 l.). W tym roku para świętuje 10-lecie związku. Aktor przygotowuje z tej okazji wyjątkową niespodziankę. Planuje zabrać ukochaną w podróż po USA.

Znajomi pary twierdzą, że to w Nowym Jorku rozpocznie się ich wielka romantyczna podróż. Stamtąd para dotrze do Las Vegas, gdzie wydarzy się coś szczególnego. - Rozmawiałem niedawno z Piotrem. Z jego słów wynika, że to właśnie w Las Vegas chciałby wziąć z Anią ślub - opowiada nam ich znajomy.

Reklama

Jeśli tak właśnie się stanie, tym samym spełni się wielkie marzenie tancerki. A i dla Piotra Gąsowskiego będzie to niezapomniane przeżycie. Tych dwoje sporo przeszło, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym są dzisiaj. Z początku nikt nie dawał temu związkowi szans. Wiadomo, Piotr to mężczyzna, który kocha wolność nade wszystko. Spotkał Annę w programie "Taniec z gwiazdami".

- Podczas treningów zachwyciłem się Anią. Byłem wtedy od kilku lat samotnym mężczyzną, ale nie chciałem się angażować - opowiadał. Jednak codzienne spotkania na próbach zbliżyły ich do siebie. To on pierwszy wyznał jej miłość. - Po zakończeniu naszego konkursowego fokstrota, który nam nie wyszedł, wyszeptałem jej to do ucha - wspomina.

Mimo złych prognoz na przyszłość, łączące ich uczucie okazało się silniejsze i przetrwało znacznie dłużej niż czas programu. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że Anna spodziewa się dziecka. Na świat przyszła ich córeczka Julia (8 l.). Piotr potrzebował trochę czasu, aby wszystko sobie poukładać i oswoić się z nową sytuacją. Ale dzisiaj już wie, że Anna i dzieci są dla niego najważniejsze.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy