Reklama
Reklama

Piotr Adamczyk i jego żona stoją przed trudną decyzją. Kariera pokrzyżuje ich rodzicielskie plany?

Piotr Adamczyk (50 l.) i Karolina Szymczak (31 l.) od trzech lat tworzą zgrane małżeństwo. Para spełnia się nie tylko w życiu osobistym, ale również zawodowym. Oboje odnoszą spektakularne sukcesy jako aktorzy. Wkrótce będą musieli podjąć bardzo ważną decyzję, która będzie mieć wpływ na resztę ich życia. Wszystko przez… ostatnie osiągnięcia żony Piotra Adamczyka.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak: małżeństwo i wspólna kariera

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pomimo sporej różnicy wieku, zdołali stworzyć rewelacyjny związek, w którym panuje harmonia i wzajemne zrozumienie. Przed poślubieniem 31-letniej aktorki, gwiazdor był widywany z wieloma pięknościami. Adamczyk ma za sobą m.in. małżeństwo z Kate Rozz oraz związki z Agnieszką Wagner, Anną Czartoryską oraz Weroniką Rosati. W końcu znalazł jednak szczęście u boku Karoliny Szymczak.

Reklama

Początki ich relacji nie należały do łatwych. Piotr Adamczyk musiał przemierzać tysiące kilometrów, aby być blisko Karoliny Szymczak, dla której Kalifornia jest niemal jak drugi dom. To właśnie ze względu na nią, aktor zaczął rozwijać karierę w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Od tego momentu wiodą wspólnie szczęśliwe życie, w którym jest miejsce zarówno na karierę, jak i czas dla drugiej połówki. Oboje nie ukrywają, że bardzo zależy im na ciągłym rozwoju. Karolina Szymczak chciałaby spełnić swój American dream, ponieważ zdaje sobie sprawę, że w Polsce mało kto o niej słyszał: "W Polsce zawsze będę przede wszystkim żoną Piotra Adamczyka" - stwierdziła Karolina Szymczak w jednym z wywiadów dla "Życia na gorąco". 

Piotr Adamczyk i jego żona stoją przed trudną decyzją

Szczęśliwie Piotrowi Adamczykowi udało się zaaklimatyzować do amerykańskich warunków i aktor bardzo szybko znalazł zatrudnienie za oceanem. Dzięki temu żadne z aktorów nie musiało poświęcać swojej kariery na rzecz drugiego. Mało tego, Karolina Szymczak powoli zaczyna przeganiać swojego męża w osiągnięciach zawodowych. Niedawno wystąpiła w filmie "Babilon", w którym miała okazję spróbować swoich sił u boku Brada Pitta, Margot Robbie oraz Olivii Wilde.

Produkcja zdobyła już 5 nominacji do Złotych Globów i wszystko wskazuje na to, że powalczy o Oscary. Żona Piotra Adamczyka jest bardzo podekscytowana swoim najnowszym osiągnięciem. W jednym z wywiadów aktorka opowiedziała o tym, jak wyglądała jej współpraca z legendą kina. Wyznała, że Brad Pitt był zachwycony jej talentem. Po zakończeniu zdjęć pochwalił ją za świetny występ.

"Po nakręceniu bardzo wymagającej sceny z moim udziałem Brad podszedł do mnie i mi pogratulował. Powiedział, że pracuje w tym zawodzie od 33 lat, a jeszcze nigdy nie widział tak dobrego występu" - powiedziała Karolina Szymczak, cytowana przez "Życie na gorąco".

Bez wątpienia współpraca z największymi sławami kinematografii będzie dla żony Piotra Adamczyka zaledwie przedsionkiem do dalszego rozwoju kariery. Pojawia się jednak pytanie, czy w pewnym momencie hollywoodzkie sukcesy nie wpłyną negatywnie na pożycie małżeńskie Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak.

Według zakulisowych informacji "Życia na gorąco" para ponoć bardzo intensywnie zastanawia się nad założeniem rodziny. Wychowywanie dzieci i jednoczesna praca na planach filmowych zdecydowanie nie idą ze sobą w parze. Co zdecydują się wybrać Piotr Adamczyk i jego żona?

Zobacz też:

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę. "Kobieta Petarda" rusza z nowym biznesem

Marcelina Zawadzka wróciła z Dubaju. Do kraju ściągnęły ją ważne obowiązki! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Iwona Wieczorek: Zatrzymanie Pawła P., a teraz taka sensacja z Sopotu! Niewiarygodne, co ujawniła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Karolina Szymczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy