Reklama
Reklama

Żona Piotra Adamczyka Karolina Szymczak jest w zażyłych relacjach z Bradem Pittem. Wszystko pokazała

Karolina Szymczak spełniła swoje marzenia. Nie tylko zagrała w hollywoodzkim filmie jednego z cenionych reżyserów, ale miała też okazję pracować u boku Brada Pitta. To, co mówiła o zażyłości z aktorem, to nie były przechwałki. Spójrzcie na relację z premiery. Pitt i Szymczak świetnie się dogadują.

Karolina Szymczak na premierze filmu "Babilon"

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, podobnie jak mąż robi karierę w Hollywood. Niedawno pokazała trailer filmu, w którym gra z największymi gwiazdami, między innymi Margot Robbie czy Bradem Pittem! To obraz "Babilon", w reżyserii Damiena Chazella, zdobywcy Oscara za "La la Land". Scena z Karoliną Szymczak w roli Rosjanki Olgi Putti była dla producentów tak istotna, że znalazła się w trailerze.

Reklama

16 grudnia odbyła się uroczysta premiera filmu "Babilon". Karolina Szymczak była na niej obecna wraz z takimi gwiazdami jak Olivia Wilde, która gra Inę Conrad, czy Tobey Maguire. Nie zabrakło oczywiście Brada Pitta. Szymczak zamieściła w sieci krótki filmik z eventu. Nie tylko pozuje z gwiazdami do wspólnego zdjęcia, ale dokładnie widać, że w przyjacielski sposób rozmawia z Pittem, który nie szczędzi uwagi polskiej aktorce!

"Moje marzenie się spełniło... Jestem za to bardzo wdzięczna. Dziękuję! Teraz wysyłam "Babilon" w świat. Dla Ciebie!" - napisała Szymczak na Instagramie.

Brad Pitt nie szczędził Karolinie Szymczak komplementów

Przypomnijmy, że gwiazda nie tak dawno podzieliła się wrażeniami i opisała, jaki Brad Pitt jest na planie. Żona Piotra Adamczyka wyznała, że hollywoodzki aktor bardzo wspiera swoich młodszych kolegów i koleżanki. 

"Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe" - zdradziła.

Szymczak jest pod wrażeniem, że tak wielka gwiazda Hollywood, jak Pitt potrafi docenić pracę innych. Usłyszała też od niego komplementy o swojej pracy: "Ja miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u. To było bardzo dla mnie miłe" - mówiła Szymczak.

Zobacz też:

Historia miłości Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak: co połączyło najbardziej skrytą parę w polskim show-biznesie?

Piotr Adamczyk komentuje doniesienia o rozstaniu z Karoliną Szymczak

Karolina Szymczak w nowej fryzurze. Zachwyca naturalnością?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szymczak | Brad Pitt | Piotr Adamczyk | Olivia Wilde
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy