Reklama
Reklama

Pilnie ogłoszono wieści o dawno niewidzianym Danielu Olbrychskim. Nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Daniel Olbrychski (78 l.) to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego kina. W ostatnim czasie gwiazdor częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach niż w polskim kinie. Dlatego sporą niespodzianką dla polskich widzów będzie udział Olbrychskiego w hicie Polsatu.

Daniel Olbrychski i fenomenalne kreacje

Daniel Olbrychski to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Debiutował u Janusza Nasfeter w obrazie "Ranny w lesie". W 1965 roku zagrał swoją pierwszą dużą rolę - Rafała Olbromskiego w "Popiołach" Andrzeja Wajdy. Potem pojawił się w produkcjach: "Wszystko na sprzedaż", "Wesele", "Ziemia obiecana", "Panny z wilka" czy "Pan Tadeusz"/ Aktor wystąpił również w trylogii - "Pan Wołodyjowski" (1969), "Potop" (1974) oraz "Ogniem i mieczem" (1999). 

Reklama

Obok kariery w Polsce Olbrychski realizował się także w międzynarodowych projektach. Zagrał m.in. u Volkera Schlöndorffa, Claude’a Leloucha czy Nikity Michałkowa. W 2010 wystąpił na przykład w filmie "Salt" u boku Angeliny Jolie. Ponadto pojawiał się na ekranie z Sophie Marceau, Jeanem Reno, Daniela Day-Lewisa czy Juliette Binoche.

Dla widzów, którzy zatęsknili za talentem Daniela Olbrychskiego, mamy wspaniałą wiadomość. Aktor dołączył do obsady serialu Polsatu "Teściowie".

Daniel Olbrychski zagra w drugim sezonie serialu "Teściowie"

Widzowie pokochali serial "Teściowie", który okazał się hitem jesiennej ramówki. By wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom zapadła decyzja o nakręceniu nowego sezonu, w którym będziemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów. Nie zabraknie nowych wątków i niespodziewanych zwrotów akcji. Doborowa obsada w skład której wchodzą m.in. Joanna Kurowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Julia Wieniawa i Ignacy Liss zostanie powiększona o kolejne wielkie nazwiska, a wśród nich jedna z największych polskich gwiazd, Daniel Olbrychski.

Pierwszy sezon serialu skupia się wokół rodzinnych relacji wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Poznajemy też ich rodziców, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Nagórscy (Joanna Kurowska, Cezary Pazura) to biznesmeni, posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, którzy marzą o przedsiębiorczym zamożnym zięciu. Ledwoniowe (Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński) są zupełnym przeciwieństwem rodziców Andżeliki. To skromni ludzie, bez majątku, a ich aspiracją jest wykształcenie syna. Spotkanie tych dwóch skrajnie odmiennych rodzin prowadzi do lawiny zabawnych sytuacji.

W drugim sezonie możemy się spodziewać jeszcze bardziej rozbudowanej historii, ponieważ w życiu bohaterów dojdzie do wielu zawirowań, które wpłyną na ich wspólne losy.

Podczas nagrywania nowych scen mieliśmy okazję obserwować podczas pracy wybitnego aktora, Daniela Olbrychskiego, którego wkład w serial Widzowie będą mogli zobaczyć już wkrótce.

Autorem scenariusza jest Krzysztof Jaroszyński, reżyserem i operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, a producentem wykonawczym serialu jest firma TFP.

Odcinki pierwszego sezonu serialu "Teściowie" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22.10 w Polsacie.

Zobacz też:

Żona Daniela Olbrychskiego przekazała wieści z domu. "Trauma nie do opisania"

Daniel Olbrychski ostro o swoim synu. Nie zostawił na nim suchej nitki

Rodowicz dotknięta do żywego wyznaniem Olbrychskiego. Popędziła z tym do jego żony. Nie do wiary, o co ją zapytała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Daniel Olbrychski obraził się na polskie kino? Bojkotuje festiwal w Gdyni!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski | Julia Wieniawa | Teściowie (Serial) | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy