Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zdradza, jak spędza urlop

Paulina Sykut-Jeżyna (40 l) po zakończeniu zawodowych obowiązków, może liczyć na wyczekany urlop. Jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd, spędzi go w... domu!

Paulina Sykut-Jeżyna bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek, która nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Związana jest ze stacją Polsat, gdzie prowadziła "Taniec z gwiazdami" i brała udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Po intensywnym czasie prezenterka może liczyć na chwilę wolnego i urlop. Jakie ma plany na ten czas? Będziecie zaskoczeni.

Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o urlopie

Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z naszym reporterem wyznała, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, ona wybiera odpoczynek i relaks w domu. Chciałaby nadrobić wszystkie domowe zaległości.

Reklama

Dla Pauliny spędzenie czasu z najbliższymi to jedna z najważniejszych rzeczy. Nie potrzebuje drogich wyjazdów, by móc naładować baterie. 

Całość rozmowy możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też:

Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadały szyku! Szatan boska, ale to mini Sykut skradła show!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paulina Sykut-Jeżyna jako Toni Braxton! Tak wyglądała jej spektakularna metamorfoza!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy