Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna olśniewa subtelną metamorfozą. „Wizyta u fryzjera poprawia nastrój”

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) lubi długie włosy i umie o nie zadbać. Jak ujawniła na Instagramie, regularnie odwiedza fryzjera. Biorąc pod uwagę, z jaką mocą podkreśliła słowo „pielęgnacja”, zapewne stosuje ją także w domu. Ostatnio prezenterka postanowiła zaszaleć. To znaczy, jak na nią, można to nazwać szaleństwem. Rezultat pokazała w internecie.

Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa swojej sympatii do mody. Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem przed tegorocznym Polsat SuperHit Festiwalem, lubi modę i orientuje się, o co w niej chodzi. Biorąc pod uwagę, że niektórzy dochodzą do tego latami, a i tak nie udaje im się unikać wpadek, to spore osiągnięcie. Sykut- Jeżyna, jak sama przyznaje, kieruje się jedną ważną zasadą, która sprawia, że w kreacjach, w których występuje, nie wygląda na przebraną:

Reklama

Paulina, odkąd jej kariera nabrała tempa po wygranej w show „Tylko nas dwoje”, gdzie wystąpiła w duecie z Iwanem Komarenko, musi się stroić z powodów służbowych. Jako prowadząca „Must Be The Music” i „Tańca z gwiazdami”, olśniewa kreacjami, podobnie jak na sopockiej scenie podczas prowadzenia corocznych festiwali Polsatu. 

Chociaż w modzie Sykut-Jeżyna pozwala sobie czasem na lekkie przesunięcie granicy komfortu, to jeśli chodzi o fryzurę jest raczej zachowawcza. Nie sprawiała wrażenia, jakby ciągnęło ją do radykalnych zmian w zakresie długości. Raz wprawdzie, podczas przygotowań do 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pokazała się całkiem bez włosów, ale szybko wyszło na jaw, że miała na głowie specjalny czepek, niezbędny do wykonania prawidłowego odlewu głowy na potrzeby dalszej charakteryzacji. 

Paulina Sykut-Jeżyna zaszalała z kolorem włosów

Pozwala sobie jednak na drobne szaleństwa z kolorem włosów. Gdy występowała w „Tylko nas dwoje” jej włosy były w kolorze kruczoczarnym. Od tamtej pory uległy znacznemu rozjaśnieniu.  Ostatnio prezenterka pochwaliła się na Instagramie efektem subtelnej metamorfozy, która, jak wyznała, w jej przypadku ma także walor terapeutyczny. Obok zdjęcia zamieściła pytanie:

Przy okazji zdradziła, że potrafi zadbać o to, by włosy wyglądały zdrowo:

W jej zawodzie, gdy przed każdym występem włosy poddawane są nieobojętnym dla ich kondycji stylizacjom, to z pewnością szczególnie ważne. Zaś co do koloru, to rzeczywiście włosy Pauliny wyglądają na jaśniejsze. Zauważyliście?

Zobacz też: 

Magda Mołek NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami". Potwierdzone infomacje

Chloe Ferry chwali się nieziemsko wąską talią. Jak ona to robi?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama