Reklama
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jest kompletnie łysa! Gdzie się podziały włosy Pauliny Sykut-Jeżyny?

Paulina Sykut-Jeżyna bardzo poważnie traktuje swój udział w 15. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Od początku udowadnia, że jest gotowa do największych poświeceń.

O tym, że Paulina Sykut-Jeżyna potrafi śpiewać, wiadomo od 11 lat, gdy wzięła udział w emitowanym w Polsacie programie „Tylko nas dwoje”. W parze w Iwanem Komarenko rozgromiła konkurencję i zajęła pierwsze miejsce. 

To nie był jej sceniczny debiut, bo wcześniej zdarzało jej się brać udział w konkursach poezji śpiewanej, ale to było w czasach licealnych. Swoje doświadczenie z czasów, gdy była nastolatką,  próbowała wykorzystać w 2003 roku w programie Idol, jednak nie dostała się do finału. Na swój sukces musiała czekać kolejne 7 lat aż w 2010 roku zadzwonili do niej producenci programu „Tylko nas dwoje”.

Od tamtej pory Paulina nie miała zbyt wiele okazji, by błysnąć talentem wokalnym, dlatego chętnie przyjęła propozycję udziału w 15. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiąże się to z wyzwaniami nie tylko dotyczącymi głosu, lecz także wyglądu. 

Reklama

Uczestnicy muszą być gotowi na wszystko, także na to, by dać się oszpecić na potrzeby programu, a Sykut-Jeżyna przez lata przyzwyczaiła widzów do nienagannego wizerunku. To właśnie się zmienia i to na oczach jej samej. 

Gdzie się podziały włosy?

Paulina zamieściła na Instagramie zdjęcie dokumentujące chwilę, gdy charakteryzatorzy wykonywali odlew jej głowy na potrzeby dalszych metamorfoz. 

Sykut-Jeżyna wygląda na nim, jakby była zupełnie łysa, dopiero po bliższym przyjrzeniu się widać, że jej włosy są ukryte pod specjalną opaską, żeby nie utrudniały wykonania odlewu. Jak napisała prezenterka, to dopiero przedsmak tego, co ją czeka: 

Zdjęcie wywołało spore zamieszanie. Niektórzy dopatrywali się podobieństw do kadrów z filmu „Piąty element” i podziwiali odwagę Pauliny. Oj, chyba jeszcze nie raz nas zaskoczy…

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy