Reklama
Reklama

Partner Justyny Gradek, Alex Body był znany jako damski bokser

Justyna Gradek od niedawna spotyka się z rumuńskim milionerem Alexem Body. Mężczyzna jednak ma bardzo złą sławę. Wielokrotnie był karany za pobicie czy wymuszenia. Lista jego przewinień jest naprawdę długa.

Justyna Gradek jest znaną instagramerką, która obecnie ma milion obserwujących. Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o jej związku z rumuńskim milionerem Alexem Body. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma bardzo złą sławę, zarówno w Rumunii, jak i w Polsce. Nic więc dziwnego, że fani Justyny zaczynają się o nią poważnie martwić. 

Partner Justyny Gradek oskarżony o pobicie kobiety

Alex Body ma na koncie wiele okropnych sytuacji. Jego była dziewczyna Bianka Dragusanu wielokrotnie była przyłapywana z siniakami na twarzy. Niestety kobieta dopiero po latach i uwolnienia się od mężczyzny wyznała, że wielokrotnie była ofiarą Alexa, który ją bił. Alex trafił do aresztu. To jednak nie koniec historii związanych z mężczyzną. 

Jak podają rumuńskie media, w listopadzie ubiegłego roku mężczyzna został aresztowany pod zarzutem handlu ludźmi i stręczycielstwa. Razem z nim zarzuty usłyszało siedem innych osób. Alex został oskarżony o zorganizowanie grupy przestępczej, handel ludźmi i werbowanie młodych kobiet do prostytucji, które również były przez niego zmuszane. 

Alex spędził zaledwie 30 dni w areszcie, jednak później dostał areszt domowy, który odbył w swojej wilii. 

Warto dodać, że Justyna Gradek jeszcze nie skomentowała związku z mężczyzną, ale pojawiała się wielokrotnie na zdjęciach na jego profilu. 

Reklama


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy