Reklama
Reklama
Tylko u nas

Paparazzi przyłapali ekipę "The Real Housewives Warszawa". Czy wiadomo, kto wystąpi w programie?

Wyciekły fotografie ekipy hitu, który jeszcze nie miał premiery, ale już wywołuje wielkie zaciekawienie wśród widzów. Mowa tu o "The Real Housewives Warszawa", reality show o życiu bogatych Polek. Paparazzi odkryli już nawet, kto weźmie udział w programie!

Pierwsze zdjęcia z planu "The Real Housewives Warszawa"

Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu "The Real Housewives Warszawa". Paparazzi przyłapali ekipę i uczestniczki w jednej z ekskluzywnych warszawskich restauracji. Trzy tygodnie temu Polsat ogłosił, że powstaje polska wersja kultowego programu o życiu bajecznie bogatych Polek. Dotąd nie ujawniono jednak kto weźmie udział w show.

Paparazzim udało się wyśledzić ekipę zdjęciową Polsatu i uczestniczki w jednej z ekskluzywnych restauracji, kiedy świętowały urodziny jednej z nich. 

Reklama

Przyjęcie urządzono zdecydowanie "na bogato". Panie raczyły się wykwintnymi potrawami i trunkami a także prowadziły ożywione rozmowy. Widać było, że temperatura konwersacji jest naprawdę wysoka. W pewnym momencie jedna z pań wstała od stołu i odeszła wyraźnie poruszona. Czyżby na planie już zaczynały się dramy?

"The Real Housewives Warszawa" - kto weźmie udział w programie?

Wśród osób obecnych w restauracji udało się wypatrzyć Monikę Żochowską, współzałożycielkę marki GLOV. Czy ona także będzie jedną z uczestniczek programu?

"Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy gdzie mieszkają, dowiemy się jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty?" - zapowiadał dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu Edward Miszczak.

Czym jest "The Real Housewives Warszawa"?

"The Real Housewives" to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje "The Real Housewives" pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Holandii, na Węgrzech i w Grecji. "The Real Housewives Warszawa" będzie 35. edycja w globalnej rodzinie formatu.

Czytaj też:

"The Real Housewives Warszawa": Polsat pierwszy raz pokazał uczestniczki. Jest wideo

Nowa misja Ibisza. Miszczak powierzył mu odpowiedzialną rolę

Zaskakująca decyzja Miszczaka. W tle bajecznie bogate Polki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Real Housewives. Żony Warszawy" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy