Reklama

Reklama

Reklama

Ostrowska-Królikowska znowu broni Antka. "Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57 l.) nie raz pokazała, że jako matka zawsze będzie stawać po stronie swoich dzieci. Niedawno wdała się w ostrą wymianę zdań z jedną z fanek na instagramowym koncie. Nie uwierzycie, co napisała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest taką osobą, która co by się nie działo, zawsze wybierze stronę rodziny. Ostatnie afery z jej 33-letnim synem Antkiem Królikowskim doskonale to pokazały. Niedawno na instagramowym koncie 57-letnia aktorka opublikowała dziwny wpis dotyczący różnych form miłości.

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska broni Antka i atakuje internautkę

Małgorzata na swoim instagramowym koncie udostępniła zdjęcie ze swojej młodości. Nie wzbudziłoby ono większych emocji, gdyby nie specyficzny opis fotografii. Aktorka postanowiła wytłumaczyć swoim fanom różnice między miłością oraz zakochaniem się.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów 57-latki. Większość piała z zachwytu nad emocjonalnym wpisem. Znalazła się jednak jedna osoba, która wyczuła w nim aluzję do ostatnich poczynań syna aktorki.

Na odpowiedź Małgorzaty fanka nie musiała długo czekać. Aktorka postanowiła życzyć obserwatorce miłości. Takie same życzenia złożyła swojemu synowi. Czy to oznacza, że nie znalazł szczęścia u boku Opozdy?

Inne internautki podchwyciły temat. Jedna wyznała, że komentarz trafia w samo sedno, z kolei druga, że miłość musiała być, ponieważ jej owocem jest wspólne dziecko.

Zobacz też:

Jest wyrok sądu. Karolak musi oddać pieniądze senatorowi PO

Anna Mucha będzie powiększać biust? Odwiedziła specjalną klinikę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama