Reklama
Reklama

Anna Mucha będzie powiększać biust? Odwiedziła specjalną klinikę

Anna Mucha (42 l.) lubi dzielić się z fanami informacjami ze swojego prywatnego życia. Regularnie robi to na instagramowym koncie, gdzie udostępnia zdjęcia, a także nagrywa InstaStories. Niedawno pochwaliła się swoim obserwatorom wycieczką do kliniki medycyny estetycznej.

Anna Mucha jest aktorką, która na swoim koncie ma całkiem spory dorobek artystyczny. Gwiazda od lat obecna jest w show-biznesie, a od jakiegoś czasu coraz chętniej korzysta również z mediów społecznościowych. To właśnie tam postanowiła pochwalić się wizytą w klinice medycyny estetycznej.

Anna Mucha w klinice medycyny estetycznej

Anna Mucha, będąc w klinice, nawiązała do swojej koleżanki Mai Bohosiewicz, która ostatnio opowiadała fanom o operacji powiększania piersi. Aktorka pochwaliła Maję za to, że ma odwagę odpowiadać o swoim zabiegu oraz kwocie, którą wydała na operację.

Reklama

42-latka w dalszej części nagrania postanowiła pokazać fanom implanty dostępne w klinice. Gwiazda w zabawny sposób skomentowała to, z czym jej się kojarzą. Według niej przypominają piłki antystresowe.

Po wyjściu z kliniki aktorka uspokoiła fanów i wyznała, że nie zamierza powiększać swoich piersi. Do swojej wypowiedzi postanowiła dodać zdjęcie, na którym pokazuje swój naturalnie duży biust.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek "przyłapana" na mieście z młodym przystojniakiem! Tej miłości nie da się ukryć!

Jest wyrok sądu. Karolak musi oddać pieniądze senatorowi PO

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy