Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha pozuje nago pod prysznicem. "Napawam się"

Anna Mucha (42 l.) to bardzo znana aktorka, która prócz grania w filmach i serialach jest również aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam można często zobaczyć, jak spędza swój wolny czas, a także zdjęcia z planów nowych produkcji, w których bierze udział. Ostatnio pokazała, jak bierze prysznic.

Anna Mucha od lat jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda zaczęła swoją głośną karierę od filmu Andrzeja Wajdy. Jednak to udział w serialu "M jak miłość" przyniósł jej prawdziwą rozpoznawalność.

Obecnie na swoim filmowym koncie ma udział w takich produkcjach jak: "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Pitbul. Nowe porządki" czy "Chłopaki nie płaczą". Niedawno udostępniła na swoim InstaStories gorącą fotkę.

Reklama

Anna Mucha pozuje pod prysznicem

Anna Mucha od lat jest bardzo aktywna w sieci. Często pokazuje swoim wiernym obserwatorom zdjęcia z życia prywatnego.

Niedawno znowu zaskoczyła fanów. Tym razem 42-latka udostępniła fotografię spod prysznica.

Anna Mucha znana jest z tego, że chętnie chwali się swoim ciałem. Jej instagramowe konto przepełnione jest pikantnymi zdjęciami. Fani nie mogą oderwać od niej oczu.

Anna Mucha - kariera

Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. W wieku dziewięciu lat zadebiutowała na dużym ekranie rolą Sabinki w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak".

Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zagrała w kilku spektaklach Teatru Telewizji. Pracowała w Radiu Bis oraz Radiostacji. Była reporterką programu Dzień dobry TVN, dla którego prowadziła cykl podróżniczy "Mucha nie siada".

Jesienią 2009 zwyciężyła w parze z Rafałem Maserakiem w finale dziesiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Od 2003 do 2007 była związana z Kubą Wojewódzkim. Ze związku z Marcelem Sorą ma dwoje dzieci, Stefanię oraz Teodora.

Zobacz też:

Amber Heard robi cyrk z sądu. Gdy zobaczyła Deppa aż odskoczyła

Fani zaniepokojeni nowym nagraniem Margaret. "Nie wyglądasz zdrowo"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy