Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk obejrzała już film o swojej mamie Annie Przybylskiej. "Mocno to przeżyłam"

Oliwia Bieniuk (20 l.) od dawna mówiła o zbliżającej się premierze filmu, który opowie historię jej ukochanej mamy, Anny Przybylskiej. Rodzina zmarłej aktorki jest już po pierwszym, prywatnym seansie i właśnie podzieliła się z fanami swoimi odczuciami. Produkcja pod tytułem "Ania" do sal kinowych trafi już 7 października. Jak Oliwia Bieniuk zareagowała na film o swojej mamie?

Oliwia Bieniuk obejrzała już film o swojej mamie Annie Przybylskiej. "Mocno to przeżyłam"

Oliwia Bieniuk od dawna opowiadała w mediach o tym, że trwają prace nad filmem dokumentalnym o życiu jej zmarłej mamy, Anny Przybylskiej. Piękna aktorka na zawsze wpisała się w pamięć Polaków jako utalentowana artystka, której choroba pokrzyżowała wszelkie plany. Widzowie zapamiętali ją dzięki roli Marylki w kultowym serialu "Złotopolscy" i od tamtej pory, gwiazda cieszyła się dużą popularnością w rodzimych mediach. Przypomnijmy, że Anna Przybylska zmarła na raka w 2014 roku i już wtedy wiele osób mówiło o stworzeniu biograficznego filmu o życiu aktorki.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że zapowiadana produkcja stworzona przez Telewizję Polską jest już gotowa, ponieważ Oliwia Bieniuk i jej ojciec Jarosław Bieniuk już mieli szansę zobaczyć film pod tytułem "Ania". Bliscy zmarłej aktorki mieli pierwszeństwo w sensie, gdyż sami wystąpili w tym dokumencie. Oliwia i jej tata udzielili wywiadu przed kamerą, gdzie wspominali dobre chwile spędzone przy aktorce. 20-latka w rozmowie z Pomponik.pl nie kryła, że rozpamiętywanie przeszłości w obecności ekipy filmowej było dla niej wyjątkowo trudne, o czym pisaliśmy (tutaj).

Ojciec Oliwii podzielił się na social mediach zdjęciem z prywatnego seansu filmowego. Z pewnością oglądanie ukochanej partnerki na ekranie nie było dla niego najłatwiejszym doświadczeniem. Warto wspomnieć, że choć Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, doczekali się trójki pociech, to nigdy nie zdecydowali się na zawarcie małżeństwa.

Emocji również nie mogła powstrzymać sama Oliwia Bieniuk. Choć od śmierci jej mamy minęło już 8 lat, to trudne uczucia nadal są w niej żywe. Dziewczyna miała zaledwie 12 lat kiedy jej mama przegrała walkę z nowotworem trzustki.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowiną. Dostała się na studia! Czy to początek wielkiej kariery?

Oliwia Bieniuk kupiła nową sukienkę. Wstydzi się w niej pokazać? „Kiedyś w niej wyjdę”

Marta Paszkin za stara na kolejne dziecko? Niebywałe słowa Pawła 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama