Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowiną. Dostała się na studia! Czy to początek wielkiej kariery?

Choć Oliwia Bieniuk ma dopiero 19 lat, może pochwalić się już całkiem niezłym portfolio. Na swoim Instagramie poinformowała właśnie, że dostała się na studia. Kierunek nie dziwi, wszak od dawna wszyscy spodziewali się, że Oliwia Bieniuk będzie chciała pójść w ślady mamy - Anny Przybylskiej. Czy to początek wielkiej kariery? Na jaki kierunek zdecydowała się młoda gwiazda?

Oliwia Bieniuk - ulubienica mediów

Oliwii Bieniuk od lat wróżono karierę aktorską. Córka słynnej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka już od dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów.

Młoda gwiazda ma już spore doświadczenie w kreowaniu swojego wizerunku - prowadzi konto na Instagramie, odkąd skończyła 14 lat. W social mediach jest niezwykle aktywna, ze swoimi wielbicielami dzieli się niemal każdą ważną chwilą w życiu.

Reklama

Zaangażowanie procentuje, bowiem Oliwia Bieniuk na swoim profilu ma już ponad 250 tysięcy obserwujących!

Pomimo młodego wieku, córka Anny Przybylskiej może pochwalić się już kilkoma występami przed kamerą. Już w czasach liceum wystąpiła w amatorskim filmie, który startował w IX edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Największą popularność przyniósł jej jednak występ w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda była zaskoczona propozycją pojawienia się w lubianym show, ale ostatecznie zgodziła się i trzeba przyznać, że poszło jej znakomicie! Oliwia, która wystąpiła w parze z Michałem Bartkiewiczem, zajęła w konkursie 3. miejsce!

I choć wielu wróżyło jej karierę w modelingu, ona zdecydowała się iść inną drogą.

Początek wielkiej kariery?

Choć jeszcze niedawno mówiła niepewnie o studiowaniu aktorstwa i nieśmiało wspominała o przygotowaniach do egzaminów wstępnych, dziś już może mówić o pierwszym dużym sukcesie i ogromnym kroku w przód!

Ostatnio Oliwia postanowiła zbliżyć się do wielbicieli i odpowiedzieć na zadawane przez nich pytania. Wiele z nich dotyczyło życia osobistego. Fani byli ciekawi czy jest singielką, pytali też celebrytkę o jej plany na przyszłość.

Dziś potwierdziła, że opuszcza Trójmiasto i przenosi się do Warszawy by spełniać marzenia.

Bieniuk pochwaliła się tym, że zdecydowała się pójść na studia. W swoim stylu nie od razu powiedziała o wszystkim. Zniecierpliwieni fani zaczęli dopytywać więc o szczegóły.

Dopiero przy okazji kolejnych odpowiedzi pojawiło się więcej konkretów. Oliwia zdradziła wreszcie, że będzie studiować aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej!

Czy to początek wielkiej kariery?

Zobacz też:

Jarosław Bieniuk z córką i partnerką w Gdyni. Dodał wzruszający opis

Oliwia Bieniuk w odważnej sukience. Nie pozostawia miejsca dla wyobraźni? 

Jarosław Bieniuk z córką i partnerką w Gdyni. Dodał wzruszający opis

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy