Reklama
Reklama

Olivier Janiak pokazał synów. Nie do wiary, jak wyrośli!

Olivier Janiak postanowił pokazać fanom, jak spędził poniedziałek wielkanocny. Razem z synami wybrali tego dnia na basen. Przy okazji mogliśmy podejrzeć, jak wyglądają synowie prezentera i Karoliny Malinowskiej. Trzeba przyznać, że bardzo wyrośli!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska należą do tych niewielu par rodzimego show-biznesu, która może pochwalić się 20-letnim stażem małżeńskim. Prezenter i modelka doczekali się trójki pociech: 13-letniego Fryderyka, 11-letniego Christiana i 9-letniego Juliana.

Olivier jak i Karolina bardzo rzadko komentują swoje życie prywatne i w przeciwieństwie do innych celebrytów również nieczęsto dzielą się rodzinnymi zdjęciami na social mediach. Dlatego nie lada zaskoczeniem była ostatnio opublikowana fotografia prezentera. 

Reklama

Olivier Janiak z synami

Dokładnie w poniedziałek wielkanocny Olivier Janiak opublikował zdjęcie z trzema synami, z którymi spędzał czas w basenie. Uwagę zwraca fakt, że chłopcy naprawdę wyrośli! 

Jednak to niejedyne opublikowane zdjęcie synów Janiaka. Uważacie, że do kogo są podobni?

Olivier Janiak w wywiadzie przeprowadzonym z Anną Lewandowską wyznał, że spełnia się w roli ojca i opowiedział o charakterze synów. 

Zobacz też:

"Królowa życia" udaje bogatą. W taki sposób dorabia

Kayah dopiero co dostała lekcję pokory, a tu taki cios...

Bał się reakcji ludzi i uciekł na dachpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olivier Janiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy