Reklama
Reklama

Ola Żebrowska spodziewa się piątego dziecka? Media obiegło nagranie

Aleksandra Żebrowska od ponad 15 lat tworzy udany związek z aktorem Michałem Żebrowskim. Para doczekała się czwórki dzieci. Czy ich rodzina znowu się powiększy. Nowe nagranie Oli Żebrowskiej, które krąży po sieci może na to wskazywać, ale prawda jest nieco inna.

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski

Aleksandra i Michał Żebrowscy pobrali się w 2009 roku. Nie przejmowali się mało przychylnymi komentarzami dotyczącymi ich różnicy wieku. Ola jest młodsza od Michała o 15 lat. Do dzisiaj zresztą udowadniają, że ta różnica nie ma dla nich znaczenia. Dzieląc się swoimi wspólnymi nagraniami na Instagramie, wspierając siebie nawzajem w rozwoju zawodowym i pokazując jak wygląda ich życie z czwórką dzieci, sprawili, że ludzie chętnie ich śledzą. Ostatnio mieli okazję zobaczyć otwarcie butiku żony aktora. To właśnie tam zwrócili uwagę na brzuszek ciążowy.

Reklama

Ola Żebrowska w ciąży na otwarciu swojego butiku

Ola Żebrowska spełnia się w roli matki, instagramowej influencerki i kobiety biznesu. Z powodzeniem prowadzi własną markę z ubraniami dla ciężarnych.  
Ostatnio Ola Żebrowska otworzyła własny butik w Warszawie. W otwarciu wzięli udział znajomi kobiety. Jeden z nich, Jakub Kosel, relacjonował wydarzenie na swoim Instagramie. To właśnie na jego nagraniu z otwarcia lokalu widać Żebrowską ze sporym brzuszkiem ciążowym. Czyżby państwo Żebrowscy spodziewali się kolejnego dziecka? Przypomnijmy, że mają już trzech synów i jedną córkę.  

CZYTAJ TEŻ: Aleksander Sikora udzielił szczerego wywiadu o TVP. Po zwolnieniu nie kryje już swoich uczuć

Jakub Kosel informuje o stanie Oli Żebrowskiej

Jakub Kosel wszystkiemu zaprzecza. W opisie nagrania, które wrzucił na swój Instagram wyjaśnił, że brzuszek ciążowy Oli był sztuczny. Co więcej, zadeklarował, że sam taki przymierzy. Nie wysyłajcie więc Oli Żebrowskiej gratulacji z okazji ciąży, bo nie spodziewa się dziecka. 

ZOBACZ TEŻ:

To z nią Żebrowski chciał spędzić resztę życia. Padło o jedno słowo za dużo

Dziwne wieści z domu Żebrowskich. Żona wszystko nagrała i wrzuciła do internetu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy