Reklama
Reklama

To z nią Żebrowski chciał spędzić resztę życia. Padło o jedno słowo za dużo

Michał Żebrowski od lat jest szczęśliwym mężem i ojcem, jednak zanim na jego drodze stanęła Aleksandra, ten próbował ułożyć sobie życie z tancerką Magdaleną Krawczykowską. Aktor nawet zamieszkał z ówczesną partnerką i planował z nią ślub! Ostatecznie plany te legły w gruzach...

Michał Żebrowski w latach 90. stał się jednym z popularniejszych aktorów, a to za sprawą ról w "Panu Tadeuszu", "Ogniem i mieczem", czy "Wiedźminie". Artysta został doceniony nie tylko za talent, ale również za urodę amanta, a fanki pokochały produkcje z jego udziałem. Na przestrzeni czasu gwiazdor zyskał łatkę podrywacza, a o jego licznych związkach rozpisywała się prasa.

Żebrowski sam nie ukrywał, że nie ma zamiaru się ustatkować. Wszystko zmieniło się, gdy poznał piękną Magdalenę Krawczykowską. Dla tancerki stracił głowę i planował z nią spędzić resztę życia, jednak los nie był dla nich łaskawy.

Reklama

To z nią Żebrowski chciał spędzić resztę życia. Padło o jedno słowo za dużo

O romansach Żebrowskiego przez lata plotkowano w kuluarach, aż do pewnego dnia w 2003 roku, gdy poszedł na premierę "Starej Baśni" do Sali Kongresowej. To właśnie tam pochwalił się publiczności relacją z młodszą o 12 lat tancerkę Magdaleną. Okazało się, że para poznała się dwa lata wcześniej na planie "Wiedźmina", jednak zakochani z powodzeniem ukrywali swój związek.

Wszystko wskazywało na to, że kochliwy gwiazdor w końcu znalazł swój ideał. Magda i Michał zamieszkali razem i planowali ślub, jednak do ceremonii nigdy nie doszło i to podobno z winy aktora. Wszystko przez jego słowa na temat małżeństwa.

W jednym wywiadzie wyznał, że nie czuje się gotowy na założenie rodziny, a jego wynurzenia rzekomo mocno zabolały tancerkę. Krawczykowska chciała poważnej relacji, a Żebrowski nie potrafił temu sprostać.

Ostatecznie postanowili się rozstać. Magda usunęła się w cień, a Michał nadal spełniał się zawodowo. Żebrowski ustatkował się dopiero w 2009 roku, jego serce skradła młodsza o 15 lat Aleksandra, z którą doczekał się czwórki dzieci. Dziś małżonkowie znani są z aktywności w mediach społecznościowych, gdzie chwalą się prywatą.

Przeczytajcie również:

Dziwne wieści z domu Żebrowskich. Żona wszystko nagrała i wrzuciła do internetu  

Żebrowscy spakowali walizki i uciekli z Polski. W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

Aleksandra nie była pierwszym wyborem Michała Żebrowskiego. Oto, z kim zamierzał się ożenić...               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy