Reklama
Reklama

Obrotna Cichopek świeci nóżkami na wiosnę. To przedsmak tego, co za chwilę się stanie!

Przed Katarzyną Cichopek wielka chwila! Dopiero co niedawno mówiła o starcie nowego biznesu, a okazuje się, że czas oczekiwania do premiery minął szybciej, niż wszystkim się wydawało. Aby rozgrzać atmosferę, aktorka i prezenterka "Pytania na śniadanie" pochwaliła się zgrabną sylwetką i nowym wyglądem po zabiegu twarzy. Kasia promienieje nie tylko od miłości!

Katarzyna Cichopek rozkwita na wiosnę

Katarzyna Cichopek z biegiem lat rozkwita niczym kwiat. Na pewno spytacie, czy to miłość do Macieja Kurzajewskiego, czy wiosenna aura? Odpowiedź jest tylko jedna: obie z tych rzeczy! Co więcej, aktorka znana z "M jak miłość" i prezenterka "Pytania na śniadanie" na przed sobą ważny dzień. Jaki? Zaraz się przekonacie!

Reklama

Obrotna Cichopek świeci nóżkami na wiosnę. To przedsmak tego, co za chwilę się stanie!

Na Instagramie Kasia zaprezentowała swoje propozycje na wiosnę - sukienkę w kolorze fioletowym i miętowym. W obu kreacjach Cichopek wyeksponowała zgrabne nóżki, a stylizacje były starannie dobrane pod kolor obuwia. 

Widać, że aktorkę rozpiera energia, a to dopiero przedsmak tego, co za chwilę się stanie! Otóż Katarzyna Cichopek startuje z nowym biznesem! Choć w katalogu swojej marki ma już biżuterię i perfumy, nadszedł czas na kosmetyki naturalne! 

Katarzyna Cichopek zafundowała sobie laseroterapię. Oto efekty!

Zdecydowanie można powiedzieć, że Katarzyna Cichopek jest jedną z bardziej naturalnych celebrytek. Dlatego przed wielkim dniem premiery swojej marki kosmetycznej zafundowała sobie laseroterapię, aby wyglądać olśniewająco. Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie - widać różnicę?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stanęli przed ważnym zadaniem. Wymaga ścisłej współpracy

Marcin Hakiel nie mógł ścierpieć takich słów o nowej ukochanej. Mocna reakcja tancerza!

Katarzyna Cichopek pilnie trafiła na zabieg. Nie mogła dłużej czekać

Niewesoło u Cichopek. Drży o rodzinę! Sensacyjne wieści to jednak nie plotki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama