Reklama
Reklama

Nosowska zdobyła się na niezwykłe wyznanie. Dotyczy jej męża i Agaty Kuleszy

Agata Kulesza gościła ostatnio w podcaście Katarzyny Nosowskiej i jej syna Mikołaja Krajewskiego. Artystki nie dość, że są sąsiadkami, to jeszcze przyjaźnią się od najmłodszych lat. W trakcie rozmowy aktorka usłyszała niezwykłą propozycję z ust przyjaciółki.

Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza przyjaźnią się od ponad 45 lat

Agata Kulesza i Katarzyna Nosowska poznały się w dzieciństwie. Obie pochodzą ze Szczecina  i są córkami ojców marynarzy. Poznały się na... statku, potem zamieszkały na jednym osiedlu, razem chodziły do podstawówki i były nierozłączne. 

"Nasi ojcowie pływali na jednym statku. Nasza przyjaźń trwa od 45 lat. I to jest nieprzerwany kontakt. Mieszkałyśmy na jednym osiedlu. Chodziłyśmy do jednej klasy w podstawówce, później ona poszła do liceum, ja do technikum, ale prywatnie nasza przyjaźń wciąż trwała. Następnie Agata przeniosła się do Warszawy do szkoły teatralnej. Ja w ślad za nią i zostałam piosenkarką. Teraz ma miejsce niezwykła sytuacja, ponieważ znów jesteśmy sąsiadkami jak za dawnych lat w Szczecinie" - mówiła Katarzyna Nosowska w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Nosowska wspierała Kuleszę w czasie rozwodu

Kiedy Agata Kulesza postanowiła po 23 latach małżeństwa rozwieść się z Marcinem Figurskim, wsparciem w tym trudnym okresie okazała się dla niej właśnie Nosowska.

"Moją najlepszą życiową doradczynią jest Kasia Nosowska, zawdzięczam jej mnóstwo" - mówiła aktorka w rozmowie z Twoim Stylem.

CZYTAJ TEŻ: Kulesza rzadko o tym mówi. Dla przyjaciółki zdecydowała się zrobić wyjątek. Chodzi o jej córkę

Nosowska chciałaby, żeby po jej śmierci mąż związał się z Kuleszą

Katarzyna Nosowska wraz z synem prowadzi podcast zatytułowany "Bliskoznaczni", który ma być pogadanką o prozie życia codziennego. Do najnowszego odcinka zaprosili Agatę Kulesza. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat... śmierci piosenkarki. 

Nosowska przyznała, że choć z Pawłem Krawczykiem, którego poznała w 2001 roku, przeszła kilka kryzysów, to dzisiaj jej mąż jest dla niej najlepszym przyjacielem. Podobnie zresztą jak Agata Kulesza. 

"Ty mi dałaś swoje pamiętniki, a co ja ostatnio chciałam ci dać? Co ci właściwie przyobiecałam? Powiedziałam do Agaty: Gdybym ja umarła, to chciałabym, żeby Agata i Paweł byli razem (...) Znali mnie najlepiej, więc uważam, że to by było wspaniałe. Paweł jest super, Ty jesteś super. Pasujecie do siebie" - powiedziała Nosowska.

"Kasia mi chyba szuka narzeczonego" - śmiała się Kulesza. "Uwielbiam Pawła, ale nie mogłabym wziąć twoich ciuchów" - żartowała.

"Dostałabyś je razem z moim nagrobkiem do czyszczenia" - odparowała szybko wokalistka.

Zobacz też:

Katarzyna Nosowska otworzyła się na temat relacji z synem. Nagle wpadła w furię

Agata Kulesza w końcu przerywa milczenie. Pierwszy raz mówi wprost o "nowym partnerze"

Katarzyna Nosowska na diecie. Schudła aż 10 kilogramów dzięki unikaniu tych produktów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska | Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy